Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Légtisztítót, párásítót vagy...

Légtisztítót, párásítót vagy párátlanítót vegyek az újszülött szobájába?

Figyelt kérdés
2016. jún. 28. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Muszáj valamelyiket?
2016. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt te tudod milyen ott a levegő.
2016. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat fogalmam nincs,nekem mondjuk alapbol megfelelt a levego az elmult 30 evben:) ti hasznaljatok vmelyiket?
2016. jún. 28. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Így mégis hogy lehetne bármit is javasolni?

Ha száraz a levegő, párásítót.

Ha penészesedésre hajlamos, akkor párátlanítót (vagy még jobb, ha rendes szellőztetési rendszert alakítasz ki).

Ha gyárra vagy autópályára néz az ablakotok, akkor kísérletezhetsz légtisztítóval.


Nálunk nincs semmi, van viszont egy relatív páratartalommérő, így ha nem érezném is tudom, hogy mikor kell szellőztetni, esetleg mikor párologtatni...

2016. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mink párásító mert száraz a levegő még nekem is annak ellenére h penészedésre hajlamos az egyik fal
2016. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!