Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességeitek alatt a magzato...

Terhességeitek alatt a magzatok mozgása gyakorisága is eltért vagy ugyan olyanok volt?

Figyelt kérdés

2016. márc. 9. 14:20
 1/9 mandiga ***** válasza:
Minden terhesség más. Volt olyan, hogy aktív volt nagyon az egyik, míg az utolsó kisfiam nem volt olyan aktív, de nem volt semmi gond. Minden nap mozgott persze, csak nem olyan hosszú ideig.
2016. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon eltért, de a mozgékonyabb pocaklakó hiperaktív is lett.
2016. márc. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem minden terhesség különböző kedves első, sokaktól hallottam, hogy ugyanazok a tünetek vagy hízás volt..stb.

De köszönöm az eddigi válaszokat.

2016. márc. 9. 16:34
 4/9 anonim ***** válasza:
5. Terhességem volt... nem egyforma hidd el. Az első rengeteg hányás. Második szintén, semmit nem híztam. 3. Semmi hányás sok hízás, 4. Kicsi hányinger, de ez missed ab lett, 5. Sok hányás és sok hízás. Az első baba sokat mozgott, a második szinte alíg, a harmadik nagyon elénk volt, a negyedik missed ab leet, 5. Most 20 hetes pocaklakó átlagos, ha borús idő can szinte semmit nem mozog, ha jó idő van akkor egész nap,
2016. márc. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mandiga ***** válasza:
5-öt szültem én is, mindegyik más volt, hidd el kedves kérdező, és ezt nem csak én mondom, mert nincs két egyforma terhesség.
2016. márc. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A családunkban pl hasonlóak voltak hízás, tünetek tekintetében (nővéremnek 4, sógornőmnek 4) de engem most kimondottan a magzatmozgás érdekel, nem a tünetek. Náluk nem igen különböztek a mozgás szempontjából.

Hogy mennyire lehet különböző ilyen szempontból más esetében?!

Mert nekem pl. a mostani baba teljesen más. Az elsőt én nyugodtnak gondoltam eddig, de a mostani háát hozzá képest egy napozó krokodil:-D

Néha hirtelen a semmiből beindul, de a legtöbb esetben csak minimálisan jelentkezik be.

2016. márc. 10. 08:40
 7/9 mandiga ***** válasza:
Nekem a sokat mozgó babám eleven lett. Az utolsó kisfiam nagyon keveset mozgott, de mozgott annyit, hogy tudtam,nincs baj. Nagyon nyugodt kisfiú.
2016. márc. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen más a 2.

Fiam egész nap nyomta a bugit odabent (mondjuk elég vékonykán kezdtem) és kint is kis hiperaktiv a kincsem 1,5 éves.

Most hugi a pocakba 22 hetes nagyon keveset érzem de nincs semmi baja.

Remélem idekint is nyugis lesz a kisasszony :)

2016. márc. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:-)))

Köszönöm a válszaitokat, sokat segítettek!

2016. márc. 10. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!