Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen plussz 12 kg. Mit...

32 hetesen plussz 12 kg. Mit tegyek, hogy már csak kevés jöjjön fel?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az nem olyan sok,hisz ebből szüléskor minimum a felét rögtön "otthagyod" én 4100gr-os babával 9kgot hagytam ott!Egyél naponta többször keveset,ne nasizz,igyál ha éhes vagy próbáld elhúzni az evést és semmiképp ne diétázz szigorúan csak finoman,zöldség,gyümölcs,husi stb...ezt gondolom tudod,mi a helyes étrend:):):)
2010. ápr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor egyél keveset, ne egyél zsírosat, olajosat, ne egyél gyors felszívódású szénhidrátot, kenyeret csak reggel, az is legyen rozskenyér. Ne igyál csak vizet, semmi üdítő! Ne rágcsálj, ne kóstolgass, ne nasizz mellé. Semmi keksz, csoki, túróstáska, kakaóscsiga. Gyümölcsök közül egyél almát! Ne egyél körtét, banánt.


Egyébként nem olyan sok ez a 12 kiló, nekem 11 ment le szüléskor, sok víz volt rajtam valszeg.

2010. ápr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. ápr. 14. 11:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy táplálkozol, de ha ésszerüen, és sétálsz napi 1 órát, nem fog már sok rád ragadni. Max. a vízesedéskor.

38 hetes km.

2010. ápr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy ez is testalkat kérdése. Csak üres duma, hogy így meg úgy táplálkozz és akkor minden jó lesz. Én 25 kilót híztam az első gyermekemmel, a dokim majdnem a haját tépte, hiába esküdöztem neki, hogy nagyon keveset eszek. Előtte 49 kiló voltam, és úgy jött fel a terhesség alatt a 25 kiló. Tehát fel a fejjel!
2010. ápr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!