Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azon az oldalt van a babám a...

Azon az oldalt van a babám a hasamban ahol érzékenyebb?

Figyelt kérdés

12+3 hetes kismama vagyok. Ma mensis érzésem van meg néha kicsit szúrást is érzek, gondolom azért mert mostanában lenne aktuális a 3. elmaradt mensim ha nem lennék terhes.

De nem is ez a lényeg, hanem hogy szoktam érezni az egyik oldalt lent az alhasamnál hogy ott érzékenyebb, ez most pl. a jobb oldalt. Pl. akkor is, ha köhögök egyet. Ez azért van mert ott van a baba azon a helyen?


2016. jún. 29. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem ezért érzékenyebb. Szedsz magnéziumot?
2016. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azért annyira nem görcsölök, sőt én egyáltalán nem görcsölök hogy szednem kelljen.


Na az előbb meg olyat éreztem de csak egy pillanatra középen mintha valaki megszúrt volna, pont középen. Az mi volt?

2016. jún. 29. 11:42
 3/5 A kérdező kommentje:

na megint jött egy szúrás. középen most. nem kellemetlen amúgy.


az is lehet, nő a méhem gondolom én...

2016. jún. 29. 11:43
 4/5 anonim ***** válasza:

A babát még nem érezheted, még nagyon kicsi.

A szurkálódások, feszülések azért vannak, mert nő a méhed, alakulnak a dolgok odabent.

Nincsen semmi baj, ha nem görcsölsz, nem vérzel.

2016. jún. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, mindig jobb oldalon, nyilaló, szúró, olyan villámcsapásszerű érzés. A méhszalagok nyúlása okozhatja.
2016. jún. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!