Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sós vizű tóban lehet fürödni...

Sós vizű tóban lehet fürödni terhesen?

Figyelt kérdés
A medencék használatát nem ajánlják terhesség alatt, viszont az édesvizű tavakról már inkább pozitív visszajelzéseket olvasok. Felénk gyakori az olyan fürdőkomplexum amelyben a mesterséges medencék mellett van egy-két sós vizű természetes bányató, értelemszerűen az is karbantartva. Abban szabad fürdeni terhesen?
2016. júl. 2. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
én nem fürdenék...
2016. júl. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A sós víz nem gond, söt ellenkezöleg, de a "fürdökomplexum" igen.
2016. júl. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd bővebben, légyszíves? Az említett tó a "strand" egyik tava, de ha sós akkor nem fertőtlenít hatású is egyben? Tehát kevesebb az esélye, hogy valamit össze lehet szedni. Vagy tévedek?
2016. júl. 2. 08:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Tengerben, tóban lehet. Én voltam többször nyaralni terhesség alatt. Sőt, a sós víz nem probléma. Medencébe ne menj, strandra sima embernek se kéne:) Mindig elkap az ember vmit.
2016. júl. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem. :) És akkor ez most strandnak számít, tehát nem mennél bele terhesen vagy sós vizű tónak, amibe viszont bemennél? :D
2016. júl. 2. 08:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem javasolta a dokim. :)
2016. júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem megengedte a dokim! 27 hetes vagyok 3 hét múlva megyek tengerpartra, nem csak a lábamat fogom beledugni! :)
2016. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amíg a méhszáj zárt, addig bele lehet menni a tengerbe, ha kiváló minőségű a tó vize, oda is. De a strand nem ajánlott.
2016. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En mindig ugy mentem h pont megnezett elotte a doki. Zarva volt a mehszaj es mehettem. 4szer voltam strandon abbol 3szor egy nap egyszer 5nap.:)
2016. júl. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!