Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Otthoni medencében sem ajánlot...

Otthoni medencében sem ajánlott fürödni terhesen? Olyan kör alakú, nagyméretű, amik ilyenkor mindenhol kaphatók.

Figyelt kérdés
Az tiszta sor, hogy strandra nem megyek, se tóba, folyóba stb., mert fertőzésveszélyes. Nem is mennék. Viszont van egy ilyen 366 centi széles és 91 centi mély medencénk a kertben, amiket ugye most mindenhol lehet kapni. Tegnap töltöttük fel, teljesen tiszta csapvízzel, pár nap és jó lesz a hőmérséklete. Vízforgatós, klórtablettát használunk bele, senki se használja, csak mi, tehát nem megy bele boldog-boldogtalan, ki tudja milyen higiéniájú ember... Ebben lehet fürödni, vagy ez sem ajánlott? 35 hetes vagyok.
2015. jún. 11. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
én úgy gondolom, ebben lehet. Nem tudom, hogy a klór mennyire erős, de a fertőzésveszély miatt szokták tiltani a medencét. Ha az otthoniban ilyen veszély nem áll fenn, akkor nyugodtan :)
2015. jún. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem mernék. Úgy tudom, kádban sem ajánlott (főleg a végén, mikor már nyílik a méhszáj), mert magadtól is kaphatsz fertőzést (pl. bőrön, egyéb helyen természetesen előforduló baktériumoktól).
2015. jún. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én így a legvégén már kihagynám, mert nem tudod, hogy mikor kezd nyílni a méhszáj, a dokik meg már nem nagyon nézik a szülésig. 20 hetesen simán belemennék..
2015. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5 hét van hátra szerintem ne kockáztass.
2015. jún. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!