Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék levelezni Nyíregyház...

Szeretnék levelezni Nyíregyháza környékéről 25-30éves kismamákkal? Írjatok! 26hetes km.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 15:25
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Elsőnek üzenem,hogy ezért felesleges volt strapálnod magad,hogy ezt beírd!
2010. ápr. 15. 12:03
 12/22 anonim ***** válasza:

Lenne egy kérdésem. 34 éves vagyok, megjött a kombinált tesz eredményem. A down kórra a kockázat 1:4700. Az most jó??? Összeségében negatív lett,de kíváncsi lennék a Ti eredményeitekre. Köszi

B.

2010. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

szia. én vagyok a 34 éves kismami!


nekem 1:15000 lett a Down és 1:380 az Edwards :-( de ne aggódj, a dokim azt mondta hogy összevetik a 18 hetes genetikával. UH-n nem látszik semmi kóros. ha mész a 12 hetes UH-ra ott látszanak a Down jellegzetes jegyei. egyébként meg mondhatni jók az értékeid!


jó babavárást és ne aggódj :-)

2010. ápr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Szia, köszönöm a nyugtató szavakat! Az uh-n minden rendben volt, ugyhogy nagyon remélem tényleg egészséges a babám. :)

B.

2010. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

a 418.52-es vagyok.


ne aggódj, ha az UH nem mutatott semmi kórosat akkor nincs gond. hány hetes vagy? nekünk elvileg jövőhéten megjön az afp. remélem hogy az jó lesz ha már a 12hetes olyan rossz lett. az sok mindentől függ. kor, súly, terhességi idő...stb.

ha a vérvétel nem islesz olyan jó, de a 18hetes Uh is jót mutat nálunk akkor fogok igazán fellélegezni.


ne aggódj, vigyáz magadra...magatokra.

2010. ápr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Szia, pont ma töltöm a 14. hetet. :)

Egy fura dolgot észrevettem a papíromon. Elírták a baba korát(illetve a méretét). Akkor voltam 12+5 hetes, de 13-at írtak, mert a babát nem 61-nek hanem 68mm-nel vették.

Ez is bekavarhat rendesen, nem?

2010. ápr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

szia, az UH nekem is két nappal többnek mutatta a babát. a dokim azt mondta pár napja hogy az is számít mikor veszik le a vért. van egy sztenderd adat és ha ugye te nem azokban a napokban mész akkor máris mást ad ki az átlag. ne aggódj, ha igazán baj lenne azt észrevennék.


Persze én is rémeket látok sokszor, mert ez szerintem természetes, de én napokig sírtam az eredmény miatt, a genetikus mégis úgy látta hogy nincs baj...


vigyázz magadra ez a lényeg :-)

2010. ápr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Köszi a bíztatást, nagyon aranyos vagy! A szívem mélyén tudom hogy egészséges a babánk. :)

Szorítok Neked hogy rendben legyen minden értéked, majd írj hogy mi volt, jó? Amúgy miért nem csináltak integrált tesztet? Nekem azt mondta a dokim, hogy ha nem jó a kombi tesztem eredénye, akkor megcsináljuk az integráltat.

2010. ápr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

nekem azt mondták amit csináltak az a kombi teszt. kijött hogy ugye Down-al nincs gond. UH sem mutatott kóros elváltozást. ha van kedved barátkozni velem, küld privit,mert én nem tudok neked küldeni. és akkor majd tartjuk egymásban (is) a lelket.


bevallom, én még teljes szívemből nemmerek örülni, de hiszem azt hogy nálunk sincs baJ :-/

2010. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
jaj,. mármint azt mondta a védőnő hogy integrált. bár nem tudom mi a különbség a kettő között...de jövőhéten megjön a 18hetes, aztán UH és mennénk 4D-re mert biztos ami biztos... :-) a dokim megnyugtatott, hogy ő sem lát semmi kóros elváltozást.
2010. ápr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!