Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit csináltatok, amikor...

Ti mit csináltatok, amikor már mindennel készen voltatok, és már csak a baba hiányzott?

Figyelt kérdés

33 hetes vagyok, és semmi dolgom. Unatkozok és nagyon várom már, hogy megszülessen a babánk. Már készen van a szoba, minden ki van mosva és vasalva, a kiságy is áll, a lakást már minden négyzetcentit kitakarítottam. Nincs semmi dolgom. És semmi nem köt le, csak arra tudok gondolni, hogy mikor indul már be a szülés. Persze még reméljük 3-4 hetet bent marad minimum. Augusztusra vagyok csak kiírva. Nem dolgozok, már hónapok óta itthon vagyok.

Próbálom elterelni a figyelmem, sorozatot nézek, olvasok, de semmi se jó. Csak a babára tudok gondolni. Ti mit csináltatok az utolsó hetekben? Hogyan tereltétek el a figyelmetek?

33hkm


2016. júl. 2. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sétálj, tanulj, kézimunkázz, élvezd, hogy még te osztod be az idödet.
2016. júl. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is nagyon vártam a babám másra nem is tudtam gondolni a 32. hetre kesz volt a szobaja amit én terveztem. A bébiőr, a legzesfigyelő, a hőmérő a legapróbb részletekig minden. Azt gondoltam még sok időm lesz es mit fogok en csinalni. Aztán a 35. Heten megszületett úgyhogy jol jott hogy mar minden kesz volt.

En is sokat takarítottam raerős időmben, volt is mit a ket szintes viszonylag nagy hazunkban. Olvastam sokat gondoltam erre nem igazan lesz a jövőben időm, moziba ilyesmi. Próbalj olyan elfoglaltsagot keresni, amit szeretsz, de a baba miatt egy időre nem tudsz majd vele foglalkozni. Azt nem mondom, hogy pihenj mert en sem tudtam semmi tenni soha :)

2016. júl. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam már tanulni valami újat, vagy ilyesmi, de semmi nem kötött le. Hobbim nincs, eljárni nem szeretek, és ilyen melegben nem is jó. Meg amúgy se mehetek sehova (főleg nem egyedül), mert nagyon alacsony a vérnyomásom, és sokszor elájulok. Szóval be vagyok zárva a házba, még a boltba se mehetek le. De itthon meg minden készen van.
2016. júl. 2. 15:10
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Keress a meskán vagy a pinteresten ilyen kézzel készíthető dolgokat. Pl. filcből a baba nevét megvarrhatod (kiságyra, falra, ajtóra), forgót vagy egyéb dekorációt csinálhatsz a szobájába. Én ezt tenném, csak nekem nem bírja a kezem, mert zsibbad.

Én a 30. hétben vagyok, és ugyanígy szenvedek. Annyi, hogy még nem vagyok mindennel kész, van heti tennivalóm, de akkor is nagyon várom a végét.

2016. júl. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es köszi, ez jó ötlet :) Bár forgót már csináltam az ágya felé, de a babakocsira is csinálok valami kis játékszerűt :)
2016. júl. 2. 16:04
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Első gyereknél dolgoztam, még a kiírt napon is, de akkor már otthonról. Másodiknál meg ott volt az első gyerek, nem unatkoztam.
2016. júl. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó hónapokban nyomtam le a Grace klinika összes évadát újból. Ha más sorozatot unok is, azt soha.
2016. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretsz olvasni? Nem baba temaju dolgokat. Ha tanulnal is valamit, de nem is, akkor nezd angolul a sorozatod eloszor magyar, majd angol felirattal, vegul felirat nelkul.
2016. júl. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8as, felsőfokúm van angolból, amit nézek a tvben, vagy a neten (Pl sorozatokat) azt mind angolul nézem már jó ideje :)
2016. júl. 2. 18:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Én abszolút megértelek, 37. hétben vagyok, a 29. hét óta nem dolgozom. Eleinte tök jó volt, mentem mindenfelé, vásárolgattunk, de kb. 3-4 hete már nem nagyon bírom a hosszas sétát. Kolléganőkkel heti egyszer-kétszer találkozom, de már ők jöttek. Ebben a melegben meg pláne nem mozdulok ki szívesen. Én is sorozatot nézek (Bones), meg most vmennyire a foci EB-t, netezek, de én is várom már nagyon, hogy megérkezzen a babánk, mert ez kezd itthon nagyon-nagyon unalmassá válni. :( Azt hittem, hogy de jó lesz, ha nem kell dolgozni, de rájöttem, hogy borzasztóan igénylem az emberek társaságát.Most kb. a heti ctg-ket is nagyon várom, hogy kimozdulhassak.
2016. júl. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!