Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ekkora balfék hogy lehetek?

Ekkora balfék hogy lehetek?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve egyedül nevelem a 3 gyerekem. Nagyon nem bonyolódtam semmilyen kapcsolatba 1 hónappal ezelőttig. Jún 6-án jött meg, durván 30 napos ciklusaim vannak... és rohadtul úgy érzem hogy spirál mellett terhes lettem. Az előző terhességet is tudtam már mielőtt meg kellett volna jönnie, de 8 éve annak tudtam örülni is.

4 napja rossz a közérzetem, alhasam feszül, morog stb. A spirál óta ilyenkor már látható jele van a tisztaságin is hogy meg fog jönni, most semmi. Nem piti hogy elsőre, spirállal...nagyon nem akarom...egyszer engedem el magam....


2016. júl. 2. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem akarod akkor egyértelmű, hogy mit kell tenni. Nehéz lesz, de ez van. 3 gyerek, egyedül, futó kaland, hatalmas terhet vennél a nyakadba.
2016. júl. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Ez van, nem tudod visszacsinálni. Reménykedj, hogy semmi gond! Ha mégis..nos, számomra nem lenne kérdés mit tennék. Abortusz.
2016. júl. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az AB egyértelmű... de basszus... lassan elég ha csak rámnéz egy férfi és terhes leszek?

Mások meg küzdenek érte

Megint mások meg úgy váltják a partnereket mint más a fehérneműt és vígan elvannak...

2016. júl. 3. 00:15
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem biztos, h megmarad, a spirál abortáló eszköz.
2016. júl. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De mégis mi a sz@rt csináljak? Jövő héten még kiröhögne a doki ha pár nap késés miatt megyek... a teszt meg még nem 100% hogy kimutatja...

De tudom 3-4napja a testem jelzéseiből hogy készül a terhességre, 2+ év után nem lehet nem észrevenni hogy nem menzeszre készül :(

2016. júl. 3. 00:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Spirál miatti méhgyulladás is játszik, hasonló tünetekkel. Menj orvoshoz.
2016. júl. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Még lehet, hogy a spirál tenni fogja a dolgát, és nem fog rendesen megtapadni.

Nekem volt 7 évig spirálom, 3-4 alkalommal éreztem én is ezt, hogy most terhes lettem. Egyszer sem lett belőle végül semmi.

Még nem paráznék nagyon.

Drukkolok, most azért, hogy ne legyen!

2016. júl. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

"Egyszer engeded el Magad"....és akkor is gumi nélkül? A spirál véd a cancó, aids, clamedia ellen is? Nem tudtam -.-



Csinálj tesztet es sok sikert a babához.

2016. júl. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tokjo h masnak igy sikerul aki meg várja annak nem.:(((

Egyebkent minden terhesseg mas. Nem bizti h terhes vagy..

2016. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nos...köszönöm a drukkot... a spirál tette a dolgát.

Ezzel együtt tudom hogy anélkül most pozitív teszt lett volna. Az előző terhességemet tudtam teszt nélkül is mielőtt megjött volna, csak vigyorogtam mikor apjuk mondta hogy várjunk még...

Az óvszerre való utalás jogos... de mivel nem egy utcáról felszedett 1 órás ismeretlennel történt a dolog, közös döntés volt hogy megbízunk egymásban azóta is. Neki se érdeke felszedni vmit...

2016. júl. 9. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!