Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hét késés után nem elég...

Egy hét késés után nem elég egyértelműen erős a csík. Szerintetek probáljak meg egy digitális tesztet, hogy legyen biztos?

Figyelt kérdés
A második csík az ott van a teszten. Időn belül kijött, de annyira halvány, hogy képen már nem is látszik. Ezért nem tudom eldönteni, hogy mi van. Ha vennék digitálisat az egyértelműen kiírná, hogy terhes vagy nem terhes. Lehetne abban már bízni?

2016. júl. 3. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha szeretned vegyel, de probalhatsz masik fajtat is 2-3 nap mulva. Az a lenyeg, hogy reggeli vizeletbol csinald, ha keses utan is halvany az elso.

Nekem 11. dpo-n a digitalis pozitiv lett, akkor az erzekeny fajta hagyomanyos teszt nagyon halvany volt.

De oszinte leszek, ha Magyarorszagon elnek, akkor inkabb bementem volna egy maganlaborba hcg vervetelre, mert ott az majdnem egy arban van a digitalis teszttel es egy napon belul van eredmeny, raadasul latszik is, hogy mennyi az erteke. Egyszer mar voltam igy hcg vervetelen (nem volt idom beutaloert menni az orvoshoz), ertelmesebb dolognak tartom, mint a digitalis tesztet.

2016. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akármilyen a második csík, akkor is ott van :) persze, próbálj meg más teszteket, ilyen fiatal terhességnél a legérzékenyebb tesztet vedd meg. Amúgy a digitális teszt a legbiztosabb. :)
2016. júl. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Digitalis sem olyan pontos ám mindig , sajnos...:/

En elmennek orvoshoz. Vagy legalabbis felhivnam h mit tanacsol.:)

2016. júl. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!