Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Insanity edzésről mesélnél...

Insanity edzésről mesélnél nekem? Narancsbőr ellen jó lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Néhány éve sikerült lefogynom 10+ kg-ot. Jelenleg 162 cm és 55kg körül vagyok. De kicsit löttyedt és narancsbőrös a combomon és fenekemen.

Amikor lefogytam, akkor sportoltam, de azóta abbamaradt a suli miatt. Nem olyan régen úgy próbáltam visszahozni magam, hogy kb másfél hónapig végeztem súlyzós edzést célzottan fenékre. Ennek meg is volt a látszata, de nagyon nem szerettem ezt a fajta edzésformát.

Az Insanityvel érhetek el eredményt? Az elsődleges célom a feszesedés és formásodás lenne.

Ti hallottatok már pozitív végeredményről a tornával kapcsolatban? (Olyan, aki nem fogyni szeretett volna, hanem formásodni)

20/L



2015. márc. 15. 09:55
 1/2 Sowilo ***** válasza:

[link]


[link]


Ez a két cikk nagyon hasznos lesz. "Formásodás" nem létezik, ahogy "feszesítés" sem. Két dolgot tudsz a testeddel művelni: tudsz zsírt leadni, és izomtömeget felszedni. Az Insanity főleg a kardióról szól, az pedig mindkét szempontból sokkal kevésbé hasznos, mint a súlyzós edzés, maximum kiegészítésnek jó, heti 1-2 alkalommal. Egyébként ha másfél hónap alatt látszódik a súlyzós edzés eredménye, akkor jobb adottságaid vannak hozzá, mint némelyik pasinak, én a helyedben nem pazarolnám el. Hamar megszereted, csak egész testre kell edzeni, és ne egyedül, hanem tapasztalt hímnemű(!!!) ismerős segítségével.

2015. márc. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Kezdésként lehet ezt is végigviszem, hogy meglegyen a sportban a kitartásom, mert sajnos az erőnlétemmel is gondok vannak.

Igen, szerencsés adottságaim vannak, edző is dicsért már meg, hogy milyen gyorsan látszódik rajtam a sport. természetesen nem hatalmas fejlődésre kell gondolni, nyilván ilyen rövid idő alatt ez lehetetlen lenne. De ismerősök is megjegyezték, hogy fogytam-e, vagy hogy kerekebb a fenekem.

Nyilván közrejátszik a szerencsés genetika is, de főleg az, hogy az étkezésemre nagyon odafigyelek már évek óta és a sportban sem henyélek. Ha valamit csinálok, akkor rendesen odateszem magam.


A linkeket köszönöm, elolvasom őket!

2015. márc. 17. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!