Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert erdeklodom ennyire a...

Miert erdeklodom ennyire a tema irant? Normalis hogy ennyit olvasok errol?

Figyelt kérdés

23eves lany vagyok. A parommal meg csak 1,5 eve vagyunk egy par. Ebbol 5honapja elunk kettesben.

Megbeszeltuk higy majd szeretnenk egyereket...de nem siettetjuk. O30eves.

En bevallom gyereknek erzem magam egy ilyen felelosseghez...ugyberzem meg varnek vele... Es nem allnek keszen ra 23evesen.


De azon kapom magam hogy a munkahelyemen egyre tobbet olvasok ezekrol.

Kezdek megijedni magamtol.

Hisz nem akarok meg babat..de minden nap kuvesezek 1-1terges temat a netrol.

Ma pl. Arrol olvastam h milyen erzes terhesnek lenni.

Tegnap a szoptatast olvastam... 2Napja pedig a vajudast... Mult heten a terhesseg alatti szexet neztem ki temanak...beirok valamit a googleba es egesz nap olvasgatok rola.


Nem ertem sajat magam... Elenken erdeklodom ez irant. Hogy milyen erzes lelkileg es testileg stb.

Negsem szeretnek meg.


Kezdem magam perverznek erzeni hogy naponta ilyeneket olvasok.


Mi van velem??

Ugye ez nem beteges?


2016. júl. 3. 12:31
 1/4 A kérdező kommentje:

Naponta gondolok arra hogy hogyan allna nekem a nagy pocak...vagy hogy fajna.e a szules...milyen lenne teherbe esni...felnek.e vagy orulnek ..mennyiben valtoznek meg...stb..

Es olykor elkap hogy "kiprobalnam" de ugyanakkor erre megsem allok keszen mert megijedek attol higy en egy kis eletet nevelgessek... Nekem ez meg ijeszto.


Akkor mi van velem???

2016. júl. 3. 12:34
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem beteges.Nekem 17 évesen volt ilyen korszakom,pedig nyilván nem szerettem volna még gyereket,egyszerűen nőből vagyunk,természetes,hogy érdekel minket a téma.

De azt elárulhatnád,hogy milyen munkahely az,ahol ráérsz egész nap olvasgatni:D

2016. júl. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Recepcion vagyok :)

Itt nyaron nagy a pangas...raerek. Telen vagy osszel indul be a forgalom

2016. júl. 3. 12:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Na akkor megvan,hogy milyen nyári munkát fogok keresni:D
2016. júl. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!