Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy ma egész nap...

Normális, hogy ma egész nap alig kapok levegőt? 11 hetes vagyok. Szédülök és hányingerem van egész nap, pedig eddig alig éreztem ilyesmit.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy meleg van, de azt eddig mindig jól bírtam. Ma meg ha csak felállok már egyből minden bajom van...
2016. júl. 2. 14:59
 1/6 anonim válasza:
0%
Csak 11 hetes vagy, és már tudsz írni, olvasni? Szerintem csodagyerek vagy.
2016. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is már az elejétől volt ilyen. Sajnos azóta csak rosszabb lett. Az orvosok szerint normális, alacsony vérnyomás miatt van. Próbáld meg megmérni a vérnyomásod, nekem sokszor 60/130, ami nagyon rossz.
2016. júl. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az enyém is alacsony szokott lenni, ráadásul orvosi utasításra sokat kell pihennem. Akkor ez van. Kibírom :)
2016. júl. 2. 15:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első trimeszter nekem is ilyen szédüléses volt.

Viszont nyáron nem terhesen is előfordul, ha nem iszom eleget. Kismamaként több a folyadékszükséglet különösen nyáron. A 3. trimesztert töltöttem nyáron, 4 liter alatt minden bajom volt 35 fokban. (Nyilván amúgy is ha eleget ittam de volt különbség azért)

A hányingerrel meg úgy jártam, hogy 6-8 hetes korom között volt és akkor elmúlt. De 11 hetesen újra visszajött pár napra, még hánytam is.

2016. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Citromos tea segit. Es hidegvizes torcsi a nyakban.:)
2016. júl. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek még nem terhesen is előfordulnak meleg, kimerültség, stressz hatására is. Pláne terhesen. Kérdezz rá a dokinál ha nagyon parás vagy, de inkább igyál sokat, egyél sok gyümölcsöt és pihenj.
2016. júl. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!