Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székesfehérváron kit érdemes...

Székesfehérváron kit érdemes szülésznőnek felkérni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Van fogadott orvosod? Mertha igen, nekem azt tanácsolták, hogy az orvost kérdezzem meg, mert mindegyiknek van saját kedvence, akivel szeret együtt dolgozni.

Pl az én orvosomhoz (id. Orosz volt), azt mondták nem kell szülésznő, mert mindent maga csinál. És valóban úgy is volt.

2010. ápr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nincs magánorvosom... akkor hogyan válasszak?
2010. ápr. 15. 10:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos így nem tudok neked segíteni, mert valójában én császáros voltam mind a kétszer, így szülsznővel igazándiból nem találkoztam. Illetve akit kifogtam az egy férfias, bajszos bunkó volt. Neveket meg egyáltalán nem tudok.

De voltunk szülőszoba látogatáson és ott voltak nagyon mosolygós, szimpatikus odaadó, fiatal szülésznők, illetve a vezetőjük (bár nem tudom őt fel lehet e fogadni) szintén nagyon szimpatikus és csupa jót hallottam róla.

Szerintem menj el mindenképp egy ilyen látogatásra és esetleg ott tudsz beszélni azzal aki szimpatikus. És a védőnők is nagyon sokat tudnak a szülészeti helyzetről, kérj tanácsot a védőnődtől.

Úgy sajnálom, hogy nem tudom a nevét egy csupaszív mosolygós szülésznőnek, róla is csupa jót hallottam.

2010. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!