Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volna egy kérdésem úgy látom...

Volna egy kérdésem úgy látom nem csak én küzdök vele. Protect rovarírtó permetet volt muszáj használnom reggel, lehet baja a babámnak?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok itthon és észre vettem bolhákat a lakásban sos muszáj voltam venni és használni hamarosan szülök és nem szeretnék rovarokat az újszülött babám körül a flakonra rá volt írva hogy BIO és szórófejes alaposan kezet mostam.

2016. júl. 4. 11:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Szintelen és számtalan
2016. júl. 4. 11:52
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy erted hogy számtalan? Szagtalan?

Semmibajod nem lesz, bar en utana kimentem volna levegozni. Egyszeri alkalombol baja nem lesz. De maskor hagyd ezt a parodra vagy valaki masra...

2016. júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És figyeld Továbbra is, mert a bolhát ritkán lehet egy fújassal kiirtani. Állatotok van? Hol találtad? Ágyban? Akkor mindent mosni kell.

A babádnak nem lesz ennyitől baja.

2016. júl. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahol talaltad szorj oda egy kis etkezesi szodabikarbonat
2016. júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elnézést szagtalant akartam írni egyből kezet és lábat mostam mert éreztem hogy ment a permetből a lábamra is utána egyből kimentem a levegőre a padlón talátam és a szőnyegen
2016. júl. 4. 14:40
 6/7 A kérdező kommentje:
Kutyáink vannak kinti rendszeresen fürdetve vannakés bolhacseppet szoktunk venni (frontline) remélem jól írtam es mult héten lett az udvar bolha ellen lepermetezve
2016. júl. 4. 14:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben van igy ahogy csinaljatok.:)
2016. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!