Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogyan terelitek el a...

Ti hogyan terelitek el a figyelmeteket a várakozásról? Még két hetem van a 12. ultrahangig, de nem tudom, hogy fogom kibírni. Minden nap megnézném, hogy rendben van-e minden.

Figyelt kérdés

2016. júl. 5. 10:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

Munkával.

"Minden nap megnézném, hogy rendben van-e minden."

Ezt hogy kell elképzelni? :O

Ha esetleg felnyúlsz, akkor ne tedd, bármilyen fertőzést felvihetsz!

2016. júl. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hűha, értelmes válasz, az egyszer biztos... Köszi, de ilyen alpári és provokáló választ nem kértem...
2016. júl. 5. 11:17
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Bár már 26 hetes vagyok, de még mindig ugyanaz a helyzet.

Munka, háztartás, család, hobbi. Voltak napok, amikor el is felejtettem, hogy van még valaki, akire figyelhetnék. Most már nehezebb a dolog, mert naponta többször erőteljes rugdosással jelentkezik. :)


Én szerintem pont az ellentéted vagyok, mindig nehezemre esett a vizsgálatokra vagy védőnőhöz mennem.


Ez nemcsak most van így, ez a harmadik terhességem, mindnél dolgoztam a 36. hétig, remélem, most is sikerül, bár lehet, hogy a két gyerek mellett nehezebb lesz a nyár, így hamarabb feladom. :)

2016. júl. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem egy magzati szívhangfigyelőt, azzal hallgatózom pár másodpercet 3-4 naponta. Ez mondjuk kb a 12. héttől használható jól.
2016. júl. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Dolgoztam de azért délutánonként tudtam türelmetlen lenni. :) az UH napja meg nem ment sehogy munkahelyen se, délután volt mindig UH. Nem tudok választ adni a kérdésedre, mivel nem sikerült elterelni a figyelmem akkor már. :) amikor még sok volt hátra, 2-3 napnál több akkor mondjuk inkább csak néha jött ez rám. Gondolom még nem érzed mozogni a babát, majd akkor elmúlhat, legalábbis én akkor már nem éreztem így magam UH-k előtt mivel mozgolódott sokat.
2016. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
*ja bocsi 12 hetes UH előtt nyilván nem érzed még. Szóval akkor javulhat ez majd, ha érezni fogod, de nyilván ebben a 2 hétben ez nem vigasztal.
2016. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Szerencsés a munkám, kevés a munkaidőm, így nagyon sokat vagyok szabad... Hobbi a kertészkedés, de nem jó ha sokáig guggolok, mert érzem, hogy nyomom, vagy nem tudom elmondani, de rossz érzés. :D Úgyhogy próbálok nyugodt lenni, csak mindig is ilyen parázós voltam sajnos, izgulok mindenen. :) Ha kicsit is feszül az alhasam, akkor már jönnek a hülye gondolatok :) Persze egy kis pihenéssel el is múlnak.

A babafigyelőre gondoltam már, de még tényleg elég korai lenne... :(

2016. júl. 5. 11:28
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Édesem, ki provokált, mutasd már meg?

Először válaszoltam, hogy munkával tereltem el a figyelmemet. Ezen mit kell ragozni. 8 órát dolgoztam, aztán otthon háztartás. Ebben provokált valami?

Aztán megkérdeztem, hogy mivel nézed? Szívhangfigyelőt azért nem gondoltam, mivel még annyira kicsi, hogy ilyenkor általában még otthoni műszerrel nem tudod megnézni, esetleg a saját dobogásodat hallod.

A "felnyúlsz-t" meg azért kérdeztem, mert bármilyen hihetetlen, sokan kotorásznak fent, nézegetik a méhszáj puhaságát, keménységét, magasságát és pusztán jó szándékból írtam, hogy ne tedd, mert ha fertőzést viszel fel, akár el is vetélhetsz. Bocsi, ha jószándékból! ezt meg mertem kérdezni. (egyébként ha nem hiszed, guglizz rá.)

Kicsit hűtsd le magadat, mielőtt ok nélkül alpárizol másokat.

2016. júl. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ha az első hozzászólásodban így írtad volna le, Édesem, mint most, akkor más lett volna az én válaszom is... Ilyen hülyeséget még nem hallottam és természetesen eszembe sem jutott a nyúlkálás. Szerintem a stílusoddal van gond, ide olyanok tesznek fel kérdést, akik nyugtatásra, tanácsokra vágynak kedvesen és megértően. Kérlek, ne szólj hozzá témákhoz, ha csak ilyen stílusban megy...
2016. júl. 5. 11:39
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Ahhoz szólok, amihez akarok szerintem.

Tényleg mutasd már meg, milyen stílussal volt problémád, Úr Isten...

Szerintem pihenj és szedj magnéziumot. Az jó az idegekre.

2016. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!