Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetesen mernetek menni...

11 hetesen mernetek menni strandra a vizbe? (Meg egy pár napig szedem a duphastont is, de minden rendben a terhesseggel)

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendes fürdőbe vagy valamilyen tónak a strandjára? Amugy szerintem az első 12 hét a legkockázatosabb én nem mennék.
2016. jún. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Strandvízbe egész terhesség alatt nem ajánlott. Maximum nyílt vízbe, de leginkább sós tengervízbe szabad.
2016. jún. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Straandra medencebe, en se mennek de a nagyobbik lanyomnak megigertem,hogy elviszem,es vele be kell menni a vizbe 2 eves :-)
2016. jún. 25. 09:20
 4/9 anonim ***** válasza:

Sztem egy par perc erejéig menj csak be. Nemetorszagban ajanlott is.

3 terhessegem alatt vegig jartam uszni. Abszolut soha nem volt problèmánk.:)

2016. jún. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Delfike86 válasza:
10%
A kis tampont kanesztem krémmel kend be és úgy bemehetsz a medence vízbe
2016. jún. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem dugdosnék semmit terhesen a hüvelyembe (mondjuk amúgyse), és nem mentem strandra sem. Ellenben tengerbe menni, tóba menni nem tilos. Menjetek inkább tóhoz vagy utazzatok el. Sajna ma már egy balatoni nyaralás egyenlő árban van egy krk szigetivel...:S
2016. jún. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is mentem terhesen a 2 évesemmel a strandra, combközépig mentem bele a vízbe. Nem mernék/mertem rendesen belemenni.
2016. jún. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem mernék bemenni. Maximum tengerbe.

32hkm

2016. jún. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ami a kétévesnek mély víz, az neked térd felett ér:)

Ne érje a víz a hüvelyedet, a pici úgy is élvezni fogja. A strandon zuhanyozz le, akkor nem kapsz hőgutát sem :)

Vízbe ne menj bele, mert soha nem bocsátanád meg magadnak, ha baj lenne. Elég egy kis felszálló fertőzés is, sajnos.

2016. jún. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!