Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felvennétek ezt a ruhát...

Felvennétek ezt a ruhát kismama fotózásra? Nem áll furán?

Figyelt kérdés

Nem kifejezetten terhes ruha. Félek, hogy emiatt kicsit furán áll. Szabadtéren lesz a fotózás, napraforgómezőn. Nektek tetszik ez a ruha? Felvennétek fotózásra? Nem áll bénán rajtam?


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


33hkm


2016. júl. 5. 11:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
25%
Én nem venném. Nekem túl sok a mell és elől rövid, felkap. Mondjuk ha a lábadat takarja majd a mező, akkor elmegy, úgy nem fog látszani hogy nem lesz teljesen egyértelmű hogy nem kismama szabású ruha (azokat ugye elől hosszabbra szabják, hogy ne legyen rövidebb felvéve, mint hátul).
2016. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon csinos vagy benne, de a cici szerintem is sok.
2016. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Felvennem. Gyonyoru vagy! :)
2016. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Jól áll csinos vagy.


Nekem annyi a bajom vele, hogy nem hordok ilyen színű ruhákat. De rózsaszínben pl. felvenném :)

2016. júl. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Tényleg csinos, de feketét kismama-fotózásra nem vennék fel, hiába sok feketém van és szeretem. Nekem valahogy nem passzol a szín a hangulattal.
2016. júl. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Élőben nem fekete, hanem sötétzöld :)
2016. júl. 5. 12:58
 17/17 anonim ***** válasza:
42%
Nem venném fel.
2016. júl. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!