Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek milyen kismamaruhátok...

Nektek milyen kismamaruhátok van és hány évesek vagytok kismamaként?

Figyelt kérdés

Linkeltek a ruhátokról képet?


Kezdő kismama vagyok.


2016. júl. 5. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:

1 db fekete kismama leggingsem van, de jók rám a ruháim. néhány felsőt vettem 30 hetesen, mert alul kilógott a hasam a felsőimből. 20 éves vagyok.

33hkm

2016. júl. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy db fekete ruhám van terhesség előtt s-méretem volt a pocsakom miatt kellett vennem párdarab pólót l ill. Xl méretet 35 hkm 27 éves
2016. júl. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 vagyok. Te kérdező?
2016. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy farmer kismamarövidnadrágom van, szeretem, kényelmes, meg egy hasonló,csak lenvászon a nem pocakon lévő része, ez melegben jó szellős. ilyesmim van: [link]

5-6 lengébb kicsit hosszabb felsőt vettem még, amik nagy része mell alatt húzott, de azokat is azért, mert hiába jók rám a régi pólóim, kicsit kilóg a pocakom alul és azt nem szeretem.

29 vagyok egyébként és 27 hetes kismama

2016. júl. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én most vettem egy fekete kismama leggingset. Ez tényleg csak akkor lesz jó rám amikor még nagyobb lesz majd a hasam, kb. ősszel.

Továbbá két egyrészes nyári ruhám van, az egyik kiemeli az alakot de nagyon jól nyúlik, kismamaként is hordható tehát, főleg most nekem pont jó még nyáron. A másik egyrészes ruhám pedig mell alatt húzott, mellnél feszes de alatta már lenge, tehát nagyobb hassal is rám jön. Mondjuk még óriási hasam nincsen mert 13 hetes múltam, de már kevés ruhám van ami rám jön és ezért kellett újakat venni. Továbbá a kismama legginghez is egy olyan felsőt választottam ami kicsit hosszabb meg majd ősszel belefér a hasam. Eddig ennyi. Kellene majd még csere leggings vagy nadrág meg mindenképp szeretnék őszi kismama szoknyákat és harisnyákat is.

2016. júl. 5. 15:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Én már a 11ik héten vettem egy kismama farmert. Azután végre kijöttek a jó idők, és farmer szoknya is jó lett rám, illetve jöhettek elő a pamut szoknyák. Mostanra viszont már kellenek a kismama nadrágok. Munkám miatt, ahol a farmer és a sötét nadrág, ill szoknya az elvárt.

Viszont nem nagyon vettem a kismama farmeron kívül semmit, mert kaptam kismama rövid és félhosszú nadrágot és mindkettő tökéletes rám. Emellett kaptam felsőket, amiket még nagyobb pocakkal fogok hordani és egybe ruhákat, csak azokat nem tudom mikor és hol fogok viselni, mivel alapból nem szoktam ilyet felvenni. Most még a pólókra kell hangsúlyt fektetnem, mivel abból meg fehér kellene...

Üdv,

18 hkm

31 év

2016. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sztreccs nacik és tunikák vagy bő trikókat viseltem ,5 éve amikor a lányommal voltam terhes de nem vette kismama ruhát mert fölöslegesnek tartottam.Nyáron használtruha üzletekben vettem pár százakért maxiruhákat.Ilyeneken spóroltam közben még pár rugit is begyűjtöttem .Jó volt 5 hetes vagyok .Most sem csinálom másképpen de nagy pocim csak ősz végétől lesz most maxiruhára sincs szükségem.Előre kell gondolkodni melyik évszakban lesz nagy a pocak .Üdv
2016. júl. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!