Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák hogy vagytok?

Kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan aki az elkövetkező hetekben foktok szülni ill. aki miskolcon Semmelweis korházban fog? Izgultok? Van bennetek félelem? Összepakoltátok már a csomagotokat?

2016. júl. 5. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:

34 hetes vagyok. Remélem a hetekben szülök, és igen, Miskolcon a Semmelweisben. Fogadott dokim nincs. Második gyerkőc, az első a Megyeiben született császárral, farfekvés, lábtartás miatt (akkor még oda tartoztunk).

Most izgulok, mert ugye hiába van már egy fiam, nem tudom milyen természetesen szülni :D. Meg hát most lányt várunk, ez is egy új dolog. Csomagot a héten rakom össze teljesen, már pár dolog be van pakolva, de még venni kell pár dolgot.

Ruhák kimosva, csütörtökön vasalok, ágy áll, matrac holnap érkezik. Remélem a héten minden véglegesen a helyére kerül, hogy már csak várni kelljen az érkezését. Hétfőn kezdem az NST-t.

2016. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, én holnap töltöm a 37 hetet,és én is ott fogok szülni 😊 a tökéletesre csiszolt csomagom már kész van rég, mert feküdtem bent aztán nem lehetett tudni mikor kell legközelebb. Így már minden kész!
2016. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kitartást már nem sok van hátra mind a kettőtöknek szombaton töltöm a 36 hetet első babánk lesz nst-re már járok kettő hete a csomagom még nincs kész egy két dolog hiányzik nagyon várom már a nagy napot de félek is hogy milyen lesz meg hallottam hogy a szülészet full tele van :)
2016. júl. 5. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!