Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtt álló kismamák,...

Szülés előtt álló kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Hanyadik hétben jártok? Hogy bírjátok a meleget? Dolgoztok-e még? Isztok-e málnalevél teát? Mindennel kész vagytok? Hanyadik baba? Neme?

2016. jún. 24. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! 38.hetes múltam tegnap. Nagyon rosszul bírom a meleget, éjszaka alig tudok aludni, nappal csak is légkondival bírom..

Dolgozok még mert a férjem vállalkozó és neki a számláit papírmunkáját végzem én ami egyátalán nem megterhelő legalább nem itthon unatkozok..:)

Mindennel készen állunk az érkezésére.. Első baba:)

Te Kedves kérdező hogy vagy ? hányadik baba? hogy bírod? hány hetes vagy?:)

Irj nyugodtan privátba is akár:)

2016. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
39.hétben vagyok,első baba,kislány. Már nem dolgozom. A meleget rosszul bírom,éjjel nem alszom,sokat görcsölök,de még nem akar igazán megindulni. Nagyon bízom a vasárnapi frontban. Már mindennel készen vagyunk,csak a kis hercegnő hiányzik. :)
2016. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! A meleget én is nagyon nehezen bírom. Én már a 2. trimesztertől nem dolgozok, mert nagyon megerőltető volt. Nekünk 3. baba, két lányom van, fiút várunk. Holnap töltöm a 37. hetet, de már nagyon várjuk, hogy megszülessen. Még pár apróság hiányzik, de már ma is voltunk vásárolni, készülődünk. :)

Kitartást nektek, holnap hidegfront! :)

2016. jún. 25. 09:50
 4/5 anonim ***** válasza:
37+5 hetes vagyok, nyuglodom, ki vagyok teljesen a melegtől. 28.-héttől nem dolgozom, nem is birnek. Nem iszok málna level teát, nem hiszek benne.... Kb 99% ig kész vagyok?.egy két apróság hiányzik meg a borondbol. 2. Kis lányommal vagyok várandós. 😊
2016. jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok! 39.hétben járunk, első baba. Eddig teljesen jól viseltük, de a meleg most borzasztóan betesz. Keveset alszom és vizesedek is :( A mai frontban bízunk mi is, hátha előcsalogatná a kisfiunkat :) Én napi 2pohár málnalevél teát iszom, megadom az esélyt! Kitartás mindenkinek!!
2016. jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!