Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » PCOS/IR-es kismamák hogy vagytok?

PCOS/IR-es kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én 4 havonta menstruáltam és így lettem terhes, már 21 hetes vagyok és eddig szerencsére semmi probléma nem volt, pedig nagyon féltem az elején, még most is kicsit.

2016. júl. 5. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Diétázol? Szedsz metformint?


Én már nem vagyok kismama, januárban szültem, de már alig várom, hogy újra próbálkozzunk, annyira jó volt terhesnek lenni. :))))

2016. júl. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Diétát tartam továbbra is. Gyógyszert már nem kell szednem, meg nagyon sportolni se merek, de néha azért sétálok, biciklizek egy jót. :)
2016. júl. 5. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a diéta, sport és gyógyszeres kezelés segítségével estem teherbe. Folyamatosan beszélek az endokrinológussal és ő mondja, mikor mit hagyjak abba, mit kezdjek szedni, stb. Így semmi "terhességi tünetem" nem volt. Se rosszullét, se székrekedés, se más kellemetlen dolog. Szóval én nagyon élvezem :) A terhességi cukor miatt félek kicsit, de eddig minden vizsgálat alkalmával rendben volt. Remélem ez így is marad.
2016. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!