Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hölgyek! Milyen érzés terhesne...

Hölgyek! Milyen érzés terhesnek lenn?

Figyelt kérdés
kíváncsi 19/L :)

2016. júl. 5. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem borzalmas, allandoan hanyni kell, sokszor meg a viz is kijon belolem. Pihennek, de nem tehetem meg, mert olyan a csaladom... varom a picit de igy nagyon kellemetlen. Fajnak a labaim, szedulok a melegben, volt hogy el is ajultam. Nekem csoppet sem jo erzes, mintha egy allando betegseg lenne a nyakamban. Fajdogal a hasam, ahogy no. Ettol fuggetlenul nagyon szeretem most is a kicsit, hogy ennyi bosszusagot okoz. Az emberek mintha meg durvabbak lennenek, persze eezekeny is vagyok.

15 hkm

20/N

2016. júl. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Reggel és este hányok, rosszabb napon többször is, vagy akár egész éjszaka.

Egész nap borzalmasan fáradt vagyok, koncentrálni sem tudok.

Szúró fájdalmat érzek a mellemben, ami néha olyan durva hogy sírnom kell.

Nagyon érzékeny vagyok mindenre, és mindenen rögtön elsírom magam, legyen az jó, vagy rossz dolog.

Ha felállok akkor rögtön szédülök, BKV-val már nem utazhatok, mert a rázkódástól el is ájulok rögtön.

Egyik pillanatban kívánok valami kaját, másikban pedig undorodok tőle és a közelében sem birok lenni.

Közben folyamatosan stresszelek, mert félek hogy valami baja lesz a babámnak.

De ezek ellenére jó terhesnek lenni, és annyira szeretem a kisbabámat, amit el sem tudtam eddig képzelni. Pedig még csak ultrahangon láttam. Amikor meghallottam először a szívhangját, az volt életem legszebb pillanata. Napokig másra sem bírtam gondolni! :)

26/N

14hkm

2016. júl. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha rossz, akkor nagyon rossz, ha jó, akkor nagyon jó.


Egy kis émelygésen és cicifájáson kívül nekem sok bajom nincs (na jó, néha kicsit fáj a hasam, de sehol sincs a mensihez képest).

Én élvezem, hogy kerekedik a pocakom, és nő a baba.

A többieknek is írom, hogy minden kezdeti gond elszáll, mikor az ember először érzi kalimpálni. Azt nem lehet összehasonlítani semmivel. A végén már cinkes, mikor bordán rúg, ülni se tudsz meg állni se, de az is csak pár hét.

Velem a család kitüntetett figyelemmel bánik, szinte mindenhová kísér a testőr kft, esélye sincs senkinek durván bánni velem. De itt vidéken még mindig átadják a helyet a buszon, szóval alapvetően úgy veszem észre, mindenki figyelmesebb.


Az étkezésre kell odafigyelni nagyon (pláne így terhességi cukorbetegséggel...), de ezen kívül minden szabad.


Külön imádom, hogy egész nyáron itthon leszek a két nagyobbal, kirándulunk, csavargunk, társasozunk. Eddig látástól mikulásig dolgoztam, nem tudtam velük lenni.

2016. júl. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

En nagyon vágytam egy kisbabara evek óta, es csodak csodajara teherbe estem. Jelen pillanatban mégis buntetesnek veszem. Az elején rosszul voltam állandóan, mindig itthon voltam, sokat egyedül, ugy érzem, hogy csupa lemondás az egész. Előző években azért nem terveztem nagyobb nyaralast, mert hatha addigra terhes leszek, most meg azért, mert az vagyok, jövő években mert pici meg a baba külföldi nyaraláshoz. Ugyanakkor tok lelkiismeret furdalásom van, hogy inkább örülnék, hogy babát várok, minthogy a szórakozáson jarna az eszem. Plusz állandó aggodalom, hogy egészséges legyen a baba.

Őszintén szólva egyetlen egyszer éreztem azt eddig, hogy boldog vagyok mert teljesült a kívánságom, es minden a helyén van. 15hkm 40+

2016. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem jó érzés, nagyon régen vágytam már erre hogy én is átéljem milyen terhesnek lenni. :) Persze nekem is előjön minden nap a hányinger leginkább reggel és este, de ki lehet bírni egyenlőre. Melleim és hasam is szokott fájdogálni, de az se vészes, ki lehet bírni. Egyenlőre tehát én nem panaszkodom összességében! Most már kezd a pocim is kerekedni és ez meg azért jó mert idegenek is észreveszik és ezáltal figyelmesebbek velem és ez jó érzés!! Nagyon hiányzott már nekem a figyelmesség minden felől! Most ezt is megkapom!

Most már azt várom nagyon hogy érezzem a magzatom mozgását, nagyon izgalmas számomra ez az egész. Nekem új dolog mert első babámat várom! Régóta nem jött össze és aztán spontán sikerült végül! :)


32/N 13+2 hkm

2016. júl. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Kivancsi leszek nekem milyen lesz, ha egyszer babat varok :)
2016. júl. 5. 19:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Tipikusan olyan téma ez, hogy hiába mondjuk el a tapasztalatainkat, ezt át kell élni. Én imádtam várandósnak lenni, szerencsés voltam, soha semmi rosszullét nem jelentkezett, maximálisan zavartalan, gyönyörű hónapok voltak. Már 8 hónapos a nagylegény, de a mai napig hiányzik a pocakosság.
2016. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmi extra. Rosszabbra szamitottam. Olyan,mintha vmi emesztes problemam lenne honapok ota (8honapos). Neha mocorog a hasam,neha hanyingerem van,neha sok a gyomorsavam,maskor teltsegerzet, sokszor szekrekedes. De meg igy is azt mondom,h nem veszes. Nincs semmi "gyerek van bennem" erzes. Igazabol meg most is alig tudom elkepzelni,h kisbaba van bennem,pedig jo par 4d ultrahangon voltam mar:D
2016. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!