Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy viselitek ezt a...

Ti hogy viselitek ezt a szénhidrát mentes diétát? ( tudom sokan azt írják, hogy a gyerek miatt megéri, de ez engem nem vígasztal nagyon ki vagyok )

Figyelt kérdés
Magas lett vércukorszintem a terhelésen, de annyira nehezen bírom ezt a diétát. Állandóan rossz kedvem van, szinte mindig ideges vagyok, zavar hogy nem ehetem azt amit akarok és akkor amikor akarom. Már hányingerem van a megszokott ételektől.
2016. júl. 5. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szénhidrátmentesen kellene ennem azt én is rosszul viselném. Viszont én ehetek napi 180 gr-ot és egész jól elvagyok vele. Mondjuk nekem nincs más választásom és nem pár hónapig kell kibírnom, hanem egész életemben.
2016. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
NEm szabad szénhidrát mentesen étkezni!
2016. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hozzá kell szokni, ennyi.

Nekem az előző gyerekemmel lett GDM-em, így a mostanival a 9 hónapot végig diétázom.

Ehhez jön hozzá az epediéta, amiben kb. azt lehetne enni, amit a 180 CH-sban nem lehet, na így kell sakkozni, de még így is elvagyok.


Ha gyakorlatot szerzel benne, akkor könnyebb lesz egyből. Nem kell már méricskélni, én ránézek a kajára, és tudom mennyit ehetek meg.

Ha jól csinálod, nem éhezel egyáltalán. Az más kérdés, hogy mit kívánnál, de egy kis fantáziával sok finomság belefér.

2016. júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon édesszájú vagyok, minden nap eszek süteményt, csokit, egyéb nasikat. Zöldséget alig, pekáruból is a fehéret szeretem. Amikor kiderült az eredmény, akkor sírtam egy jót, aztán belevágtam. Egyetlen egyszer bűnöztem egy esküvőn. Alig akartam elhinni, hogy ennyire jól bírom. Kitpasztaltam, hogy melyik kenyér finom, hogyan lehet diétásan sütni (mirinda szeletben profi vagyok cukor nélkül). Mondjuk én energikusabb lettem, éreztem, hogy tényleg jót tesz a testemnek a diéta. Nem azon agyaltam, hogy mit nem ehetek, hanem azon, hogy mit igen. Felfedeztem hogy a kevésbé édes dolgok is édesek, ha amúgy nem egész nap édesséen eélek. Szülés után visszatértem az egészségtelen életmódhoz, de ha nagyon ramatyul érzem magam, nincs energiám, emésztési panaszaim vannak, akkor visszanyúlok ehhez a diétához és helyrebillentem magam.

Gondolj arra, hogy csak pár hónap. És ne azon gondolkodj, hogy mit nem ehetsz, hanem kutass, hogy mit igen. Én pl akkor szerettem bele a jegeskávéba, a korpovit kekszbe. De a natúr joghurtot is imádtam friss barackkal. Vannak finom rozskenyerek is. Egy jó vajkrémmel, minőségi sonkával, egy kis hideg kígyóuborkával még jól is esik a nagy melegben. De pl teljes kiörlésű lisztből is lehet sütni palacsintát. Az egy kis xilites túróval nagyon finom. De rengeteg jó ötlet van még neten. Olvass utána. Én teljes kiörlésű pizzát is ettem. A tészta lassú ch volt, a feltét meg nyugodtan lehetett bármennyi rajta. Neked kell fejben elődönteni, hogy szomorkodsz, sajnáltatod magad és szajkózod, hogy milyen rossz neked vagy kézbe veszed a dolgokat és eszel jókat, finomakat így is. Nekem pl most a férjem ezzel a diétával fogy. És ő sem éhezik, pedig építkezésen dolgozik, fizikai munkát végez és közel 150 kg.

2016. júl. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Tanuld meg élvezni!


Így is lehet finomakat enni, csak nem azokat az ételeket, amiket eddig megszoktál.

Nekem legjobban az hiányzik, hogy nem lehet sok gyümölcsöt enni, csak mértékkel.


De zöldségeket bármennyit, amit én szeretek.

Még az esti nasi is belefér, répát csíkozok és joghurtos mártogatóssal eszem.

Esetleg egy kis édes túrókrém is jöhet, turmixok, saláták, levesek, szendvicskrémek, stb.


Eltervezem egy-két napra előre, mit fogok enni, így kevésbé csábulok el, nem állok tanácstalanul a hűtő előtt, és ha valamit megkívánok, beiktatom másnap, vagy felcserélem a mai étkezéssel.


Nekem könnyebb, mert elejétől nem kívánom az édeset vagy a péksütiket, kenyeret eddig is ritkán ettem, sós, savanyú és csípős viszont bármennyi jöhet.

Képes vagyok egész nap kovászos uborkát enni.

2016. júl. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!