Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 évesen első gyerek?

29 évesen első gyerek?

Figyelt kérdés
Kérek szépen élettörténeteket, nekem így fogja hozni az élet.... Köszönöm ha megosztjátok a történeteket.
2016. jún. 21. 12:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
93%
39 évesen első gyerek. Mire vagy kíváncsi?
2016. jún. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
91%
Én 28 évesen szültem.Mire vagy kíváncsi?
2016. jún. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:
27 leszek jövő hónapban. Mindenki körbeszül és ki vagyok ez miatt. :(
2016. jún. 21. 12:29
 4/64 A kérdező kommentje:
Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy ki hogyan élte meg azt, hogy amíg sokaknak kicsijük született, addig milyen volt ez nektek? Most úgy érzem 10-et lépek hátra, értéktelennek érzem magam.
2016. jún. 21. 12:30
 5/64 anonim ***** válasza:
100%

29. szülinapom előtt 1 hónappal szültem.

Nem az élet hozta így, hanem így terveztük.

Mire vagy kíváncsi?


Nővérem 19 évesen szült ikreket, nem gondolnám, hogy ő valamiért "előnyben" van. Miért baj, hogy "körbeszülnek"? A te életed, te döntésed. Ne az alapján tervezz, hogy mások hogy csinálják.

2016. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:
Én ha tehetném most is szülnék már. Csak amikor több diplomával a hátad mögött csak szülnek és neked még nincs rossz érzés. Most érzem hogy itt lenne az ideje...
2016. jún. 21. 12:34
 7/64 anonim ***** válasza:
100%

29 évesen elsõ gyerek. Szerintem annyira fel van fújva, hogy ki mikor szül. Spec. én még most is fiatalnak gondolom magam.

Sztorim: 7 éve párkapcsolatban, itthon nem tudtunk spórolni, külföldre mentünk. Majd haza és 2 évig nem is jött össze a gyerek. Ez van. Nagyszülõk nincsenek. Segítség nincs, csak egy normális párkapcsolatom és hitelmentes lakás. Igen, panel. Nem, nem fogjuk elcserélni házra, még ha jobb is a gyereknek, mert azt nem lehetne megoldani hitel nélkül(minimum egy normàlis felújítàsra). Többet nem szülök. Tipikus egygyerekes anyucinak érzem magam. Amúgy is vannak szövõdmények, de ahhoz semmi köze a koromnak. Ha tehetném, csak most lennék terhes vele. Mert most sikerült minden egyéb problémát elrendezni.

2016. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
100%

Pont be fogom tölteni a 33. életévemet mire megszületik a babánk. Férjem pedig 34 éves lesz akkor.

Igy jött össze, jó sokára. 6 és fél évet vártunk rá, de spontán sikerült. Úgy látszik, most jött el az ideje.

De amúgy én is most érzem rá magamat elég érettnek tehát én nem bánom, hogy nem korábban jött, pedig eleinte nagyon akartam.

2016. jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:
Én is azt érzem, hogy fel van fújva. Sok fórumot olvasok, hogy orvosok ezt mondják, hogy mert 30 alatt jó, ha megszületik az első gyerek, csak abba nem látnak bele, hogy hiába van kapcsolat ha a férfi nem akarja. Vagy a másik eset, hogy a nő megunja hogy a férfi döntésképtelen, 28 évesen kilép a kapcsolatból és ha szerencséje van, akkor még 29 évesen szül. Folyamatosan az van a fejemben , amikor az orvosok véleményét olvasom, hogy 30 előtt szülni..
2016. jún. 21. 12:41
 10/64 anonim ***** válasza:
2-és vagyok.24 éves voltam,mikor olyan párkapcsolatom lett,amibe vállaltam is volna gyereket.26 éves voltam mikor összeházasodtunk,akkor már 3 hónapja próbálköztünk,de sajnos 18 hónap kellett hozzá.Így 3 héttel a 28.születésnapom után született meg a lányunk.Nem voltak körülöntünk babátok.1 barátnőm van,aki 20 évesen már anya lett,a többiek többségében még szinglik.Szóval ez nem zavart,de már nagyon szerettünk volna babàt,és ha meglátta meg egy kismamát vagy babakocsisokban anyukát,majd elírtam.Lábat magam.Aztán megérkezdett a mi babánk is.
2016. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!