Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyás a nadrág miatt. Lehetsé...

Folyás a nadrág miatt. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Furcsa kérdésem van. Észrevettem, hogy sokkal erősebb a folyásom, amikor a munkahelyemen vagyok. Egyenruhát kell hordani, aminek az anyaga kb. 99% műszál, 1% műanyag... Már azt is utálom, ahogy a bőrömhöz ér. Lehetséges, hogy ez okoz irritációt? Mert ha itthon vagyok van, hogy nem is kell tisztasági, bent meg volt hogy 3at is muszáj voltam elhasználni. A színe egyébként sztem normális, hol fehér, hol átlátszó, a betéten sárgás. Mit lehet tenni ilyen esetben?

2013. jún. 3. 18:55
 1/5 A kérdező kommentje:
24 hetes vagyok egyébként, ezért is nagyon nem mindegy.
2013. jún. 3. 18:57
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább amiatt, hogy többet mozogsz, mozgalmasabb a napod, mint mikor otthon vagy. Legalábbis én is azt tapasztaltam mikor babát vártam, hogy mikor dolgozom, akkor bővebb a folyásom. Ráadásul én néha még barnáztam is, és az is szinte kizárólag akkor fordult elé, mikor dolgoztam...


De nyilván a műszálas ruha nem a legegészségesebb viselet, akár köze is lehet hozzá...

2013. jún. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen kérdezz rá a dokinál, mert nekem is volt a terhesség alatt, és kiderült, hogy bakteriális fertőzés.

A nadrág miatt lehet, hogy nem tud szellőzni, és ez okozott valami gombásodást esetleg, de mivel nem közvetlenül azzal érintkezel, így csak ezt tudom elképzelni, hogy "bepállik" (hülye szóval).

Szerintem 3 tisztasági betétnyi folyás tutira nem normális, főleg, ha még sárgás is.

Mindenképp konzultálj orvossal!

2013. jún. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy a folyásod bővebb!

Műszálas nadrágba jobban izzad az ember lánya :S


Nézesd meg, de szerintem csak izzadság!

2013. jún. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, meg lehet nézetni dokival, de a fehér folyás, ami tök normális, az fehérneműn, betéten sárga színű..
2013. jún. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!