Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kezdek nagyon aggódni. Szerint...

Kezdek nagyon aggódni. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
7 hetes kismami vagyok és elég émelygős,folyton hányingerem van. Tudom h ez normális és ki kell bírni. Tegnap délután óta viszont szinte semmi nem marad meg bennem. Ma volt nálam a háziorvos azt mondta még ne aggódjak adott B6 vitamin injekciót attól vmivel jobb lett egy időre azóta viszont megint hánytam egyszer. Elképzelhető h már az éhség miatt is rosszul vagyok? Ma még semmit sem ettem. Próbáltam rágcsálni de az is kijött belőlem. Vizet azt kortyolgatom. Aggódok a babám miatt. Nehogy vmi baja legyen.

2016. júl. 6. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
mit ettél mostanában? ebben a melegben a tejes és vagy tojásos ételek gyorsan romlanak, ilyesmi nem lehet?
2016. júl. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A babának nem lesz baja, ne aggódj.

Folyadékot próbálj inni, ki ne száradj, az a legfontosabb, estefele talán valami megmarad benned kaja is. Ez előfordulhat, akár napokig is, a baba tőled elveszi ami kell neki. Kitartás.

2016. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tegnap nokedlit ettem ebédre. De hűtőben volt végig és nem éreztem h bármi furcsa íze lenne és azt ki sem hánytam. Azóta viszont semmit nem ettem. A reggelim is csak egy kifli volt. Nem tudom mitől lehet h most ennyit hányok :(
2016. júl. 6. 16:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Én szerencsés vagyok, mert egyszer sem voltam rosszul a 11 hét alatt, de egyik barátnőm is mindent kihányt, semmi nem maradt meg benne... :( Sokat fogyott a terhessége első trimeszterében, de a vizet erőltette, és pár napon belül jobban lett. Nekem csak a spenóttól fájt a hasam, pedig szeretem nagyon. :) A babának nem lesz baja, csak vigyázz a kiszáradással! Mihamarabbi jobbulást!
2016. júl. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Aranyosak vagytok. Most ettem pár kanál zöldséglevesnek a levét. Remélem bennem marad.
2016. júl. 6. 16:50
 6/9 anonim ***** válasza:

amíg a vizet nem hányod ki, ne aggódj. neked szar, de a baba elveszi ami neki kell. vészes hányásom volt, még mindig hányok néha, szóval átérzem a helyzeted. kitartás, ha szerencsés vagy elmúlik pár héten belül.

34hkm

2016. júl. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Semlegeset egyel. Piritos , keksz stb. Semmi tejes tojasos tema..

Husleves jo nagyon ilyenkor

2016. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Száraz dolgokat ropogtassál, ropi, keksz, kétszersült, lehetőleg ezek sósabb változatát, a sok hányás után kell pótolni azt is. Egyszerre mindig csak pár falatot, gyakran keveset, és a folyadékot is így pótold, ne sokat igyál egyszerre. Jó hideg kaja is megnyugtathatja a gyomrod, pl.pár falat behűtött dinnye. Hideg is, magas a víztartalma is. Jobbulást!
2016. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Második terhességem alatt annyit hánytam mint életemben még soha.Előfordult h napokig csak napi 1x ettem,akkor is keveset (pl 1 virsli,pár falat pirítós). A babának nem lesz baja,figyelj arra h sokat igyál.Nekem daedalon kúpot javasolt az orvos.
2016. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!