Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye mással is volt ilyen?...

Ugye mással is volt ilyen? Kezdek nagyon aggódni.

Figyelt kérdés
26.hétben lévő kismama vagyok,3.napja 130/90 körül mozog a vérnyomásom.Amúgy nincs más panaszom.Ma nincs háziorvos sajnos.Kicsit utánaolvastam,mindenféle rémisztő hírt láttam(babára nézve).Van itt olyan kismama,aki hasonlò vérnyomással volt?Ugye rendben van a baba?
2013. szept. 19. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsit magas, nekem volt magasabb, mégsem szólt senki semmit, hogy baj lenne. Valószínűleg, ha gondot jelentene akkor már szólt volna a doki.
2013. szept. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja és 37 hkm
2013. szept. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia én 24 hetesen mentem el dokihoz mert 160/115 pulzusom meg 112 volt. a 130/90 nem magas 140/90 a határ. Kaptam vérnyomás csökkentőt. Ja és most 1 hónapos a kisfiam semmi baja nincs. Nyugi.
2013. szept. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez mèg normális,nyugi.
2013. szept. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az azért túlzás, hogy magas, ha 140 felett lenne az már necces, de ez még egyáltalán nem gond :) Én pont a másik oldalon állok, a legmagasabb vérnyomásom is csak 100/70 :)Már tini korom óta ilyen alacsony :)
2013. szept. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és megnyugtató válaszokat,aranyosak vagytok!
2013. szept. 19. 16:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Én eleve magas vérnyomással lettem állapotos. Átállítottak egy másik gyógyszerre, amit biztonsággal szedhettem a baba mellett is. A második trimeszterbe érve, hirtelen leesett a vérnyomásom a hormonok miatt, letettem a gyógyszert, viszont a harmadik trimeszterre ismét magas lett, magasabb,mint annak előtte. ( 180/110 )Megemelték a vérnyomáscsökkentő adagját napi 4 szemre, bevétel után egy órával mindig rá kellett mérnem. Most másfél hetes a kisbabám, minden rendben van vele. Ne aggódj, mert csak feltornázod a vérnyomásodat. 140/90 a határ kismamáknál is, ha tartósan efölött van, akkor keresd fel az orvost. Mindenre van megoldás, nem lesz semmi baj.
2013. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!