Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki volt már igy és terhes lett?

Ki volt már igy és terhes lett?

Figyelt kérdés
tüneteim: peteérés után közvetlen vizes folyásom folt, mintha bepisiltem volna, pedig száraz szoktam lenni mindig.Még a mellbimbóim is érzékenyek voltak, ami nem volt sosem. Nemvárt napján (ma) enyhén görcsölget a hasam, mintha meg akarna jönni, pedig már előtte 1 héttel szokott fájni a hasam. Száraznak vélem a folyásom, inkább nincs is. Ma kezdett el fájni a mellem, pedig ez is előtte 1 héttel már fájni szokott. Émelygés, hányingerem van, ez is már 1 héttel előtte szokott lenni. Sürün járok pisilni, ami abszolut nem jellemző rám. Éhség rohamok jönnek rám és fáj a hasam hogyha nem eszek akkor hirtelen valamit. Fáradtabb vagyok a kelleténél. Sokan megjegyezték már hogy csak nem baba jön?, mert olyan nagy lett a hasam és gömbölyű formályu, pedig mindig vékony voltam, hamar meglátszódna ha terhes lennék. Pecsételésem nem volt sosem, ahogy most sem.Tesztelni nem áll szándékomban még. Várok vele pár napot.Szerintetek?

2016. júl. 6. 16:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Tökéletes terhes tünetbek is! Azért ha nem jön meg csinálhatsz tesztet pár nap múlva! Már csak azért is ha van baba pl a folsav nagyon fontos!
2016. júl. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Mivel tipikus terhes tunetek new enyhèk.ezert mar holnap tesztelhetnèl.

:)

2016. júl. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Jó lenne, mivel már közel 1 éve probálkozunk a férjemmel, de eddig semmi :/ már kivizsgáláson is jártunk, minden rendben van mindkettönknél. Nem igazán szoktam nézni a tüneteket, csak ezek feltüntek.... Bizom benne hogy nem jön meg és nem csak pms tünetnek tulajdonithatom el...
2016. júl. 6. 17:28
 4/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem mind két terhességnél mikor meg kelett volna jönni, erősebben görcsöltem és fájt nagyon a derekam. Nem is gondoltam hogy babás vok csak mindig a késés lett gyanus. Én mensenskor mindig ingerült , fáradt vagyok. Most is igy volt. 13hkm.
2016. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Miért nem tesztelsz?

Nekem a facelle teszt a nemvárt előtt 2 nappal határozott pozi volt, a namvárt napján olyan erős, mint a kontroll csík.

Érdemesebb tesztelni, mint lesni a tüneteket. A teszt már semmit nem változtat meg, vagy van baba, vagy nincs.

Hidd el, én is féltem, másfél éve vártunk a babára, és vetélésem is volt. De jobb volt a bizonyosság, és így hamarabb kezdhettem örülni :))

Drukkolok!

2016. júl. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem meg 1 hét múlva fog megjönni. De azért remélem baba van a hátterben. Majd írd meg
2016. júl. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
szerintem meg nem, mivel nem késett sosem 1 hetet a mensim. 26-28 naposak a ciklusaim. nem össze vissza ahogy másoknak van.... mellesleg még mindig nem jött meg a mensim ::)
2016. júl. 7. 14:08
 8/19 anonim ***** válasza:
Akkor csinálhatsz tesztet! Drukkolok!
2016. júl. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
majd tesztelek. még várok pár napot. nem vagyok rá görcsölve, hogy mindjárt azon nyomban teszteljek.... biztosra akarok menni, ezért még kell pár nap :) megirom majd mi lett ;)
2016. júl. 7. 17:43
 10/19 A kérdező kommentje:
ha még is csak pms tünet, és megjönne akkor nem ám már kidobom feleslegesen a teszt árát! :O úgyhogy várok
2016. júl. 7. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!