Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes terhes vagyok és...

26 hetes terhes vagyok és alig tudok mozogni mert ugy érzem mint ha ott lent fájna. Ez baj lehet? Köszönöm előre is a válaszokat!

Figyelt kérdés
2016. júl. 4. 11:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nyom egy ideget a bab! Folyamatos a fájdalom vagy időszakos? Azért az orvosodnak feltétlen említsd meg, illetve ha elviselhetetlen lesz, célszerű legalább az ügyeletre bemenni.

28 hkm

2016. júl. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A hüvelynél fáj? Milyen fájdalom? Nyilal? Vagy mit érzel?
2016. júl. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem a szeméremcsontod fáj? A leírtak alapján szerintem az fáj neked ez természetes nyúlnak a szalagok
2016. júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia, mindenképp kérdezd meg az orvosodat, de azt el tudom mesélni, hogy nekem a 25. héten volt 4-5 nap, amikor folyamatosan ilyesmit éreztem, nyomást vagy akár enyhe menstruációs görcshöz hasonló érzést. Nagyon megijedtem, de nem volt semmi gond, és ahogy jött, el is múlt. Az orvosom megnyugtatott, hogy vagy nyom a baba egy ideget, vagy csak keményedik a pocakom, amire pedig több magnéziumot javasolt.
2016. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Es folyamatos fajdalom de nem gorcs. De azert szolok az orvosomnak akkor.
2016. júl. 4. 15:27
 6/14 A kérdező kommentje:
De legjobban akkor fáj ha fekszem és fel akarok kelni vagy meg akarok fordulni az ágyon. Amikor sétálok akkor enyhül a fájdalom.
2016. júl. 4. 15:38
 7/14 anonim válasza:

Szia!

Én is 26 hetes vagyok, és ugyanez a bajom, mint Neked. Napok óta alig bírok aludni, mert amikor átfordulok egyik oldalamról a másikra, akkor nagyon fáj lent. Öltözködni is nehéz, pl. amikor fel kell emelnem a lábam, amikor a gatyába akarok belelépni. Vagy ha sokat ülök, és felállok, akkor eleinte menni is fáj.

Én kedden voltam orvosnál, aki ultrahanggal megnézett. Minden rendben, nálam annyi volt, hogy most fordult be a baba (eddig farfekvéses volt), és pont ahol mutattam az orvosnak, hogy fáj, ő mutatta az ultrahangon, hogy ott épp a baba feje van most. Nálam valami ideget nyom sajnos, ezért fáj. Néha áthelyezkedik, mert még van helye, akkor sokkal jobb. De biztonság kedvéért kérdezz rá te is mindenképp!

2016. júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2016. júl. 4. 17:11
 9/14 anonim ***** válasza:

28 hetes vagyok és hetek óta ugyanazt érzem, mint az előző válaszadó. Nekem a bal lábamat kínszenvedés felemelni, ha öltözködöm és a fordulás az ágyban.. Mintha 100 éves lennék :)

Sajnos ez normális és eltarthat a végéig :(

Kitartás! :)

2016. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Koszonom :) es erre kellene szednem valamit? Ugye nem?
2016. júl. 4. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!