Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babánál előbb kezdett...

Második babánál előbb kezdett nőni a hasatok? Kinek mikor látszott első és mikor második terhességnél?

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem másodiknál már 12 hetesen látszott. Elsőnél kb 20 hetes voltam mikor kezdett gömbölyödni :)
2016. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pont ma akartam feltenni ezt a kérdést!☺

Elsőnél kb.16-17 hetesen vették elöször észre hogy terhes vagyok,akkor kezdtem kerekedni! Jelenleg 13 hetes vagyok és tegnap átadták a buszon a helyett,akkora hasam van mint az elsőnél 20 hetesen!

2016. júl. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az elso gyerek 25. het korul, a masodik 22. het utan mar kezdett latszani.

Vekony vagyok es akkor meg izmos is voltam.

A 3. es 4. terhessegemnel mar az is latszott, amikor csak siman puffadtam az elso trimeszterben, de nem is edzek mostanaban annyit, nem kockas a hasam, szerintem mar nem birta ugy tartani az izom, mint regebben.

2016. júl. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekes,mert nekem a 2.terhesség később kezdett látszani,20 hetesen még simán belefértem a farmeromba,az első babánál kb.14 hetesen kezdtem gumis derekú farmert hordani.A hasam kb.ugyanakkora,mint az elsőnél,most vagyok 37 hetes.
2016. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első babánál a fodrászom 36. Hétnél megkezdett hogy várandós vagyok? :) annyira volt látható :) de szerintem már a 25. Héten látszott.

Második babánál 12. Héten egyértelmű volt, most a 37. Héten még szép görögdinnyem van ;)

2016. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
elsőnél kb 5 hónaposan,másodiknál 6 mikor mások is észrevették
2016. júl. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!