Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes vagyok. Miert...

17 hetes terhes vagyok. Miert van az hogy mikor vizelek faj a hasam alatt? Nyilalgat de nem minden vizelesnel. Neha ha hirtelen mozdulok akkor is faj. Fura elmagyarazhatatlan erzes! Vizelet fertözesem nincs! Most volt minden vizsgalat megcsinalva!

Figyelt kérdés
2016. júl. 8. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem akkor volt ilyen mikor nem mentem azonnal pisilni, hanem vártam vele. nekem utána úgy fájt a hasam hogy csak na.

meg folyamatosan nővekszik a méhed, attól is lehet

2016. júl. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyomja a méhed a hólyagodat, lassan telik, de gyorsan ürül, ettől fáj szerintem. Nekem is fájt, de minden rendben volt végig.
2016. júl. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen.Ha egy kicsit tartom vissza es ugy megyek wcre akkor meg jobban faj.Hat elég fura dolgok törtennek ilyenkor a várandos kismamaknal.Sajnos volt egy veszitesem es en most mindenen parázom!!Hatha javulni fog ez az állapot is !!Eleg kellemetlen neha wc menni. :(
2016. júl. 8. 13:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt, amikor kicsit visszatartottam, nem volt semmi gond. Idővel elmúlt az az érzés teljesen :)

38 hkm

2016. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 36 hetesen még mindig van ilyen érzésem. Nem szabad visszatartani a vizeletet terhesen. Persze éjjel, ha éppen nem ébredsz meg kétóránként nehéz. :) Na, akkor nagyon szokott fájni.

Szerintem teljesen normális, ne aggódj. De azért említsd majd meg az orvosodnak.

2016. júl. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!