Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS, ugye lehetetlen, hogy...

SOS, ugye lehetetlen, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám, hogy szombaton feküdtem le először a barátommal, 4 hónapos kapcsolatban. Először óvszerrel védekeztünk aztán megszakításossal, de vigyázott, legalábbis nagyon remélem... csak meg kellett volna jönnie már pár napja... lehetséges, hogy mégis bejutott valami, és terhes vagyok, vagy az első alkalom kavart be neki? Én még nem vállalhatok gyereket, ráadásul nagyon nehezen mentem bele ebbe a fajta "védekezésbe"...

Kérlek, normálisan írjatok.. köszi a segítséget! 18/L



2016. júl. 7. 00:46
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Megszakításossal közel sem lehetetlen, butaság így "védekezni", ha igazán nem akar gyereket az ember. Pocsék a hatékonysága.

Az óvszer sem tuti, persze, de meg lehet tanulni használni, látni lehet, ha elszakadt, lecsúszott és így már okés, persze gond esetén esemény utáni tabletta kell.

2016. júl. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Morozov ***** válasza:
100%
A megszakításos módszernek több veszélye is van. Egyrészt az, ha a megszakítás nem történik meg időben, másrészt pedig az előváladék is elegendő lehet a megtermékenyüléshez. Ez persze ritka, de mivel az aktus során is termelődik, ezért ez ellen az eshetőség ellen így nem lehet védekezni. Vegyetek egy terhességi tesztet és akkor majd kiderül, hogy mi van. Máskor meg ha a srácot zavarja a gumi, akkor vegyen Pharmatexet plusz alkalmazza a megszakításos módszert is, mert önmagában mindkettő elég megbízhatatlan, de együtt oké...vaagy egyszerűen szedj fogamzásgátlót.
2016. júl. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Az először és a másodszor ugyanaznap volt? Mert akkor nagy ügyesen sikerült a létező legnagyobb ostobaságot elkövetni...
2016. júl. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
nem, nem, bocsi.. egyszer feküdtünk le, és az elején óvszerrel védekeztünk, aztán meg rávett, hogy bízzak benne, és kiveszi időben.... ki is vette, de ez rohadtul aggaszt most, mert én egyébként semmiképp nem akartam ezt.. utálom az ilyen bizalomjátékokat....
2016. júl. 7. 02:00
 5/36 A kérdező kommentje:
az egész kb 5-6 napja történt, a mensimnek mostanában kellene megjönnie és ezért vagyok ideges :((
2016. júl. 7. 02:01
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem jött meg, akkor van esély arra, hogy megfog jönni, ha késik már akkor van para, teszt 300 forint kb, de csak késés után 2-3 nappal mutat biztosat
2016. júl. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Az idegesség és stressz soha nem tesz jót. Attól is késhet. Plusz első alkalom is volt. Nekem is késett első után. Próbálj megnyugodni. És többet ilyenbe ne menj bele, amiben te magad sem bizol.
2016. júl. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
70%

18 évesen hogy lehet ennyi eszed? Arra vágysz, hogy kapartathass? Vagy hogy egy ennyire semmilyen kapcsolatba vállalj gyereket? Ha egy kicsit is érdekelnéd a fiút, nem vesz rá erre!


Igen, lehetsz. Megszakítás Pearl-indexe ~20-35 - ennyinek nem jön be 100-ból egy éven belül.

Teszt korai, majd egy hét múlva.

2016. júl. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
77%

azért bedőlni annak,hogy egy először kefélő kisfiú majd ki tudja rántani időben, jó nagy baromság volt a részedről!

Mondd kérlek, hogyan tudtál 18 évig élni agy nélkül???

2016. júl. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes mivel ez nem védekezés de nekem a férjemmel mikor először együtt voltunk rendesen védekeztünk óvszerrel mégis féltem több nap késés után. Végül tényleg csak az kavart be, hogy hosszú kihagyás után elkezdtem nemi életet élni.
2016. júl. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!