Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt elég egyszer...

Terhesség alatt elég egyszer kismama ruhákat venni? Vagy azokból is egyre nagyobb méret kell?

Figyelt kérdés

Most vagyok a 20. hétben. Ha most vettem kismamanadrágot, jó lesz a 9. hónapban is? Vagy készüljek föl, hogy pár hét múlva le kell cserélnem?


Ti mennyit híztatok?

Kicsit aggódom, mert nagyon drágák a kismama ruhák szerintem. És így hogy vettem egy farmert, csak utánna gondolkodtam, hogy remélem pár hét múlva nem növöm ki...


2010. ápr. 15. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem mindegy, hogy milyen nacit veszel. Én kettőt vettem a 9. hétben, az egyiket már nem tudom hordani. Az olyan, mint egy rendes farmernaci, a farmer derékrésze jóval a köldököm alatt van, anyag van még hozzávarva és gumis a dereka. Se cipzár se gomb rajta. A másik nacim, ami még mindig jó rám és szerintem végig el tudom majd hordani az pedig ilyen, egyszerűen imádom, nagyon kényelmes: [link]
2010. ápr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Azt lefelejtettem, hogy most léptem a 29. hétbe és a pocakom nagyon jól elfér ezzel a megoldással.
2010. ápr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én először 2 nacit (farmer és egy hosszú fehér) vettem, de az utolsó 2 hónapban kellett vennem egy nagyobbat, mert a pocakom nagy lett és a másik nyomta. Valamint nyárra vettem (nem terhes) nacikat amik végig jók voltak (októberben szültem tehát nyáron már nagy melegben nagy hasam is volt) azt a "törökbasás" nadrágokat, vékonyak, és bő a derekuk, nem terhesen is lehet használni (kb 600-ért vettem darabját).

Én 9 kilót híztam, leginkább a hasam nőtt. A 33. hét után hírtelen nőtt nagyot a hasam, így lehet hogy Neked is kell majd venned a vége felé nagyobb nadrágot, de ez alkat kérdése.

Boldog babavárást! 6,5 hónapos kislány anyukája (L)

2010. ápr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én összesen 9 kilót híztam. ez a nadrág szabásától függ, hogy meddig tudod majd hordani. én varrattam ruhákat, gatyákat. sokkal jobbak, és negyed annyiba kerülnek, mint a boltiak. főleg nyárra hosszú ruhákat. keress egy jó varrőnőt, utána meg át is lehet alakítani.
2010. ápr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát most vagy 20 hetes még hátra van a terhességed másik fele mire hatalmas hasad lesz addigra bejön a 40 fokos hőség is.Szóval biztos kell venned másik nacit is nem hiszem,hogy a nyarat farmerben akarod tölteni:)

Amúgy tényleg attól függ,hogy combra,fenékre mennyit hízol,mert lehet a pocak része állítható egy gatyónak de a combodon már feszülni fog és leülni is kényelmetlen lesz.

Tudom,hogy drágák a kismamarucik,de én pl spóroltam rá:))

Én tavasszal lettem mindkétszer terhes és télen szültem,vagyis tavaszi-őszi-téli kismamarucikat vettem,3 gatyó,3 tunika,egy poncsó évszakoknak megfelelően.


Most ismét terhes vagyok,de most januárban lettem terhes akkor még nem kellet venni ruhát most tavasszal vettem 2 tavaszi gatyót,2 tunikát aztán nyárra veszek 2 halászkismamagatyót és szintén 2 tunikát.

2010. ápr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 12 hetesen vettem egy korbnadrágot. Ösztől tavaszig nekem megfelelt. Van 2 felsőm. Nekem nem kellett több.
2010. ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én 12 hetesen vettem az első nadrágomat egy fekete kantárost,szerettem mert télen meleg volt,illetve olyan 20 hetesen egy farmert,ami direkt 1 számmal nagyobb,mert hogy ugye jó legyen.Viszont most 35 hetesen is a fenekemen picit nagyobb,a hasamra jó,mert nyúlik az anyag.13 kgt hiztam,amúgy is nagyobb darab vagyok.Szerintem ha jól választasz,nem kell több nadrág,bár neked jön a nyár,ami ugye farmerben kényelmetlen lesz.
2010. ápr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

31 hetes vagyok. Nem vettem semmilyen kismama nadrágot, mert eleve szoknyás voltam, azokat jobban szeretem, és vannak bővebb szabású blúzaim, felsőim.

Egyébként 11 kilot híztam, pont ma mért meg a védőnő. Ettől függetlenül a régi ruháimban járok :)

2010. ápr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

olyat kell venni amit végig lehet hordani.én is azokat hordom amit 16 hetesen vettem,pedig azóta híztam 20 kilót.


35+1 hetes km

2010. ápr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Novemberben szültem, 12-14 hetesen vettem két terhesnacit (farmert és egy csinibbet), olyat amilyenről tettek fel képet itt neked, meg volt ugyanilyen megoldású halásznadrágom és egy rövid szoknyám 1-1. 34 hétig dolgoztam, de ez a négy db elég volt, felsőket meg a régieket hordtam amelyik rugalmas anyagból volt, +vettem egy két bővebbet, de nem kimondott kismamafelsők voltak azok sem. Nekem jó volt végig mind a két nadrág, és kényelmes is.
2010. ápr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!