Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt elég egyszer...

Terhesség alatt elég egyszer kismama ruhákat venni? Vagy azokból is egyre nagyobb méret kell?

Figyelt kérdés

Most vagyok a 20. hétben. Ha most vettem kismamanadrágot, jó lesz a 9. hónapban is? Vagy készüljek föl, hogy pár hét múlva le kell cserélnem?


Ti mennyit híztatok?

Kicsit aggódom, mert nagyon drágák a kismama ruhák szerintem. És így hogy vettem egy farmert, csak utánna gondolkodtam, hogy remélem pár hét múlva nem növöm ki...


2010. ápr. 15. 10:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én 20. hétig semmit nem híztam, akkor vettem télre egy vastag kord nadrágot, aminek nyúlós pocakbetéte volt. Ki is tartott végig, pedig 125 cm-es volt a pocakom a 36. héten (utána már nem mértem) Június elején szültem tavaly és összesen 5 kg-ot híztam, ami a szüléssel "le is ment".

Blúzokat, pulóvereket nem vettem, mert amúgy is jobb szerettem a lazább stílust.


Hozzá kell tennem, hogy én veszélyeztetett voltam, tehát csak orvoshoz járós volt, otthon meg melegítő naci :D

2010. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!