Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehet terhesség? Vagy...

Ez lehet terhesség? Vagy valami másra utalnak a jelek?

Figyelt kérdés

Még nincs egy hete, hogy késik. Pozitív nagy érzékenységű ovulációs tesztet csináltam, napok óta halvány második csíkos normál érzékenységű terhességi tesztem lett. Mellfeszülést, haspuffadást érzek mióta meg kellett volna jönnie. Orvoshoz nem tudok menni csak jövő hét után legkorábban. Járt már valaki estleg hasonló helyzetben? Szedtem Clostilbegytet a menstruációm alatt. Kicsit megijedtem, hogy nem növekszik a HCG szintem...

Köszönöm a válaszokat.


2016. júl. 9. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Orvos ilyenkor meg semmit nem lat. A teszt nem alkalmas hcg erosodesenek ellenorzesere. Ha ezt akarod ellenorizni ketnapos kulonbseggel hcg verteszt. Duplazodnia kell ketnaponta.


Sok sikert

2016. júl. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehetsz. Főleg, ha pozitívat teszteltél. Ráérsz még az orvossal, két hét múlva már biztosan szívhangot is fogtok hallani :)
2016. júl. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is úgyan így vagyok! Van már 2 pozitív terheségi tesztem és 2hét múlvára kaptam vsak időpontot amit nem is bánok arra már biztosat fog mondani az irvos is!!
2016. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem is HcG szint novekedes kovetesere van a teszt, hanem jelzi h van e Hcg vagy nincs mennyiseget nem mutat.

Vegyel digitalis tetszet azzal lehet h tobbet ersz. Bar 2-3hetes utan mar nem mutatja

2016. júl. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!