Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek első babával volt sok...

Akinek első babával volt sok teje, valószínű, hogy lesz a másodikkal is?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok akinek van két gyermeke már? Nekem nagyon könnyű volt igy. Jo szopo is volt a babám , bőven volt tejem. Nagyon nagy könyebbség lenne ha majd a tesóval is ugy lenne. 😊

2016. júl. 9. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Első császár volt,meg akkor még nem volt bababarát a kórház,emiatt 1,5hónapig tápszerrel kellett pótolnom,de utána teljesen anyatejes lett.2 éves koráig szopizott.

Második természetes szülés,bababarát kórház teljesen anyatejes az első perctől.Pedig lusta volt az elején még szopizni is.

2016. júl. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem is császáros volt. De tul is vittem, lehet ezért is nem tudom de beindult a tejem rögtön. Mintha rendesen szültem volna. Reménykedem hogy a másodikkal is igy lesz.
2016. júl. 9. 12:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajàt tapasztalatot nem tudok,mert nekem csak 1 van.De a nővéremnek 3 gyereke van,az első és a harmadik császáros volt.Mind 3 gyereknél rengeteg teje volt.
2016. júl. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az első fiammal rengeteg volt, muszaj volt fejnem, tele volt vele a fagyasztó. Most a másodikkal annyi van, amit megeszik. Az elején sem volt hatalmasra duzzadva a mellem.
2016. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem három van, és egyre több tejem volt. Az elsőnél még kellett tápszeres pótlás is a 3. hónaptól (vagy én voltam béna :)), a harmadiknál akkor is fel kellett kelnem fejni éjszaka, amikor már nem szopott éjjel, mert különben szétdurrant a mellem.

Még tejlázam is volt, annyi tejem lett hirtelen a kórházból hazamenés után.

2016. júl. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért biztatoak! 😊
2016. júl. 9. 13:23
 7/8 anonim ***** válasza:
3 gyermekem van, mindegyikük császárral született. Első gyerkőcnél sok tejem volt, telepakoltam a fagyasztót is anyatejjel. Második babámmal nem volt ilyen sok, de Őt sem kellett soha tápszereznem. Harmadik gyermekemnél annyi tejem volt, hogy a telepakolt fagyasztón kívül még adtunk is le anyatejet napi 500-800 ml-t, több, mint 1 évig.
2016. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem egyiknél sem volt csak úgy 4-6 hétig valamennyi,de pótolni kellett. Anyukámnál tesómmal semmi,velem meg annyi h a szomszédnak is adott. szóval nem lehet párhuzamot vonni
2016. júl. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!