Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell leghamarabb orvosho...

Mikor kell leghamarabb orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Ma reggel teszteltem nagyon halvány pozit. Menstruáció előtt vagyok 3 nappal és hozzáteszem hogy nem 28 napos a ciklusom hanem 30/32
2016. júl. 9. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bőven elég a 7. Héten elmenni, mert akkor már van szívhang jóesetben. :) addig úgyis csak petezsákot fog látni, vagy felritkulást. :) kimaradt mensi után 2-3 héttel elég felkeresni az orvost.
2016. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
6. hét előtt nem mennék!
2016. júl. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Olyan 6-7 het elott nem erdemes menni, en megvartam a 9. Hetet, hogy biztosan legyen szivhang, es addig is szedtem a vitamint. Ha elmesz hamarabb csak petezsakot lat, semmi mast es visszahiv par het mulva, en nem akartam foloslegesen kidobni a penzt.
2016. júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Én a 8. héten voltam. A 7. hét előtt nem sok értelme van, annyit tud csak mondani az orvos, hogy lát valamit, menj vissza 2-3 hét múlva, szóval ugyanott vagy, mintha eleve később mennél. :)
2016. júl. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Alapesetben elég a 7.-8. héten menni, én is úgy tervezem. Egyébként csak egy újabb parafaktor, hogy van-e szívhang, látszódik-e az embrió, stb.

De ha bármi furcsát tapasztalsz, vérzés, barnázás, görcs, oldalra sugárzó erős fájdalom, akkor azonnal doki!

Gratulálok a babához, és boldog babavárást!

2016. júl. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták, ha nincs különösebb okod: korábbi vetélés, ismert progihiány, barnázás... akkor ráérsz a ~7-8. hét környékén.

Én 6+4-en mentem, mert vérhígítóra volt szükségem ismert trombózishajlam miatt. Volt pulzálás.

2016. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Október 25-én jött meg utoljára, 33-35 napos ciklussal. December 23-an voltam először dokinál, akkor voltam 7+2. Már volt szivhang is.
2016. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan h nem erdemesmenni 6.meg 7.her elott,a menszid elmaradasa utan rogton mehetsz,meet utana megnyugszol legalabb h latottmar orvos es tudod minden rendben van e,nincs e szo esetleg mehen kivuli terhessegrol stb..Vesziteni nem.veszitessz vele,de a szivhangra tenyleg majd az utana levo vizsgalatig varnod kell
2016. júl. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!