Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? (bővebben lent)

Lehetek terhes? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Barátommal pénteken lefeküdtünk (első volt) , először óvszer nélkül tette be de, nem ment el bennem, utána óvszerrel folytattuk. Tudom nagy felelőtlenség volt.

Az előváladéktól lehetek terhes?

A menzeszem minden hónapba megjön de volt mikor 23.napra van mikor akár a 33.napra szóval igy lehetetlen kiszámolni a peteérésemet, lehetséges,hogy pont a termékeny napjaimba voltam (vagyok)?

Tudom,hogy hülye kérdés,de nem vagyok ezzel annyira tisztába, és ne jöjjenek azok a válaszok,hogy ha nem tudom akkor kell szexelni..Tudom,higy felelőtlenség volt.

Értelmes válaszokat várok.

Előre is köszönöm. 16/L



2016. júl. 10. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehetsz. És ennél többet mi se tudunk. Az esély nagyságát csak beállt ciklussal lehet megbecsülni.
2016. júl. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehetsz.
2016. júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Érdemes lenne bevennem 72órás esemény utáni tablettát?

2016. júl. 10. 14:48
 4/10 A kérdező kommentje:

Vagy mit kéne most tennem?

2hét múlva terhességi teszt?

2016. júl. 10. 14:57
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Hát az esemény utáni nem árt, de tudnod kell hogy minél később veszed be annál inkább csökken a hatékonysága. És ha engedted hogy gumi nélkül betegye már felesleges volt gumit húznia. Ezért nem kéne a gyerekeknek szexelni...
2016. júl. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha pénteken szexeltetek, akkor már majdcsak mindegy az eseményutáni...

Kicsi, de azért van esély a teherbeesésre.

2 hét múlva tesztelj, ha nem jön meg addig, aztán innentől amíg nem akarsz gyereket, mindig húzzon a partnered gumit, ne higyj az olyan dumának, hogy "nekem nincs előváladékom, és kihúzom időben, bízz bennem..."

Csak ésszel csináld...

2016. júl. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:)

Várom még az értelmes válaszokat:))

2016. júl. 10. 17:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Privátra sose, úgyhogy ha megbocsátod:

"Es jun.17-en volt a vérzésem első napja és úgye onnan 2hetet kell szÁmolni és akkor volt az ovuláció."


Nem onnan kell számolni, hanem a következő menstruációtól (aminek a dátumát ugye előre sose tudhatod) VISSZAFELE, ugyanis a luteális fázis az, ami normál esetben állandó egy nőnél és 13-15 közötti (átlag 14) a hossza. Csak a tankönyvi 28 naposnál esik így az ovuláció a 14.ciklusnapra. Az ettől eltérőnél hamarabb vagy később van.

A hímivarsejtek pedig extrém esetben 7 napot is várakozhatnak a petevezetőben az ovulációra, így változó ciklushossznál lehetetlenség kisakkozni a "biztonságos" napokat, mert egyik se az.

Tehát ne kockáztass!

Teszt minimum 14 nappal az aktus után, de ha ovu előtt jóval voltatok együtt, akkor még többet érdemes várni.

2016. júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia. Annak, hogy terhes legyél nagyon kicsi az esélye. Én a barátommal már évek óta úgy szerelmeskedek, hogy "megáll hatvannál", tehát hogy nem védekezünk, de mielőtt elmegy kiveszi. 22/N
2016. júl. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, de ugy döntöttünk a barátommal,hogy a biztonsag kedvéért tesztelünk egyet hétvégén:) Köszönjük mindenkinek:)
2016. júl. 20. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!