Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még szülés utáni egyszeri...

Van még szülés utáni egyszeri segély?

Figyelt kérdés
Hallottam róla és jól is jönne az a pénz, persze, ha van még ilyen. vannak feltételek? gondolok itt ilyenre, hogy házasság. Jah és Kecskeméten lakom, nem tudom számít-e. Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. ápr. 15. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom azt nem törölték el. Csak a baba iratai kellenek hozzá, adó-, és lakcímkártyája. Ezt beviszed a tb-hez, és kb 2 héten belül utalják. Házasság nem feltétel.
2010. ápr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ok. köszi.
2010. ápr. 15. 14:14
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Igen van segély, ha jól tudom 64ezer forint körül van, amit az államkincstár ad, de ehhez orvosi igazolás kell, hogy megjelentél a kötelező terhesgondozáson! És mindenképpen járj utána a helyi önkormányzatnál, hogy ők adnak-e, mert nálunk például a '9. kerületben még plusszba adnak 22800 forintot ha jól emlékszem.

Járj utána, mert ez nem kevés pénz!

2010. ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

14:18as vagyok!

Anyasági támogatás az államkincstártól!

[link]


Mindjárt rákeresek neked a helyi önkormányzatok támogatásáról!

2010. ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha szültél, akkor kérj egy papírt a dokitól, hogy megjelentél 4 alkalommal a terhesgondozáson (bármelyik doki kiállíthatja, ha van 4 pecsét a kiskönyvedben). Utána beküldöd az igénylőt, a baba születési akvi kivonatának a másolatát, taj kártya másolatát, meg ezt az igazolást, és küldik a pénzt, 64150Ft.
2010. ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia! ismét 14:18as!

Megtaláltam neked! :D

[link]



Születési támogatás: Azok a szülők, akik legalább egyike kiskunfélegyházi lakos, igényelhetik Kiskunfélegyháza Város Önkormányzatától a születési támogatást, melynek összege gyermekenként 20.000,- Ft. Ezen támogatásra az a család jogosult, ahol az egy főre jutó jövedelem nem haladja meg a mindenkori saját jogú nyugdíjminimum háromszorosát. A támogatás iránti kérelmet a gyermek születését követő 30 napon belül lehet előterjeszteni.

2010. ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
akkor biztos hogy kapunk. hát ennek most nagyon örülök. köszönöm
2010. ápr. 15. 14:29
 8/12 anonim ***** válasza:
KEDVES 14.27-ES HOL LEHET MEGNÉZNI,HOGY ÜRÖMI LAKOS IS IGÉNYELHET E PLUSSZ PÉNZT SZÜLÉS UTÁN?bOCSI HA POFÁTLAN VOLTAM,ÉS KEDVES KÉRDEZÖ ELNÉZÉST,HOGY NEM A KÉRDÉSEDRE VÁLASZOLTAM.
2010. ápr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt akkor ezt a pénzt nem kaphatom ha nem jó helyen lakok és ezt kinél kell kérdezni az önkormányzatnál? Bocsi hogy nem válaszoltam csak kérdeztem de ez most meglepet erre felé ilyenről még nem hallottam senkitől! 22 hetes km
2010. ápr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Majdnem minden önkormányzatnál van életkezdési támogatás, utána kell érdeklődni, ha ott laksz, ahol az önkormányzat ilyet nem ad, az pech:(
2010. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!