Orsikacs kérdése:

Terhess lennék?

Figyelt kérdés
18 eves lány vagyok. Ciklusom 24 napján együtt voltam a barátommal egy darabig használtunk ovszert viszont a nelkul ki akartuk próbálni. Meg is tettuk nem ment el bennem alitassa szerint elovaladek sem volt . 30 napos ciklusom volt a multhonapban de ma mar 5 napja hogy késik . Nekem korabban volt stress most menstuacio kimaradasom . Most is arrol lenne szó vagy esetleg teherbe estem ? Lehetseges az a ciklus végén ha nm ment el bennem?

2016. júl. 11. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit mond a terhes teszt?
2016. júl. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nm csinaltam tesztet nincs gyógyszertár a közelbe es olyan üzlet sem igy a het végéig nem is tudok beszerezni az őrület határán vagyok lassan .
2016. júl. 11. 12:02
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
És szerinted mi honnan tudjuk akkor hogy terhes vagy-e? Lehet, hogy igen..lehet, hogy nem..
2016. júl. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Baszuskulcs hat szerintem uvy számoltam 9 nappal ovulacio utan tortent a dolog . Lehetseges e igy
2016. júl. 11. 12:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Tedd szét a lábad, ülj a monitor elé, megszuggerállak, és megmondom a tutit.


(neked se sok eszed van)

2016. júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szexeltél, tehát van esélyed a terhessére. Lehetséges a ciklus végén is a teherbe esés, mert lehetett rendkívüli peteérésed. Plusz az, hogy nem ment el benned, nem garancia semmire sem. Egyetlenegy hímivarsejt is elég a megtermékenyítéshez.

Szóval ennél pontosabban itt senki sem fogja neked tudni megmondani. Menj el egy drogériába és vegyél egy tesztet. Kb. két héttel az aktus után biztos reális eredményt fog mutatni.

2016. júl. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Figyelj kedves 3. Válaszoló. Nem kértem hogy engem kritizálj . Másképp meg csak anyira voltam kíváncsi hogy lehetseges e . Biosz órán azt tanultuk hogy a ciklus közepén 3 napig életképes a petesejt. És eddigi tudomasom szerint az elovaladekban akkor vam himivarsejt ha elotte ejakuláció volt és. Nm mosta meg mi a mi esetünkben nem all fent . Másrészt minden menstruációs tünetem megvan megsem jön.
2016. júl. 11. 13:52
 8/8 anonim ***** válasza:
A stresstol lesz,nekem is volt fiatal koromban sokszor ilyen....es mihelyt megcsinaltam a tesztet,meg aznap megjott...gondolom azert mert megnyugodtam,biztos van olyan aki az elovaladektol lesz terhes,en speciel meg senkitol nem hallottam ilyet az ismerosok koreben,főleg nem ovun utan...azert ird majd meg mi lett!!!
2016. júl. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!