Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen 8 mm az egyik...

26 hetesen 8 mm az egyik oldalkamra tagassaga. Mertek masnak is tagabb agykamrat, mikor, mennyit? Mi lett kesobb?

Figyelt kérdés

Az ultrahangos nem izgult, azt mondta eleg a kovetkezo (utemezett) uh-n megint nezni egy honap mulva. Ha oersze kibirom addig...

Toxoplazmam negativ, azt neztek a masodik trimeszteri vervetelnel.



#agykamra tágulat #oldalkamrai tagulat
2016. júl. 11. 15:02
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Megneztem, 19 hetesen 6,4 mm volt meg.
2016. júl. 11. 15:03
 2/19 anonim ***** válasza:

Detto így voltunk csak nekünk 9 mm volt és 10 mm-től mondtak enyhe tágulat, így hatérték körül voltunk, ugyanígy 26. héten és előtte nem volt probléma.

30. héten még változatlan volt a helyzet, de szülés előtt 36. hétre teljesen visszahúzódott,talán 5-6 mm volt ha jól emlékszek.

Főorvos ultrahangozott és megnyugtatott hogy nagyon gyakori és vissza fog húzódni, és igaza is lett : ) Nálatok se lesz másképp, de tudom milyen aggasztó én is idegeskedtem miatta.

2016. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Koszi! Es nalatok mindket oldali volt vagy szinten csak egyoldali? Nekem azt mondtak csak a bal tagabb, a jobbra nem is mondtak semmit.
2016. júl. 11. 15:42
 4/19 anonim ***** válasza:
26 hetesen 11,6 mm volt. A babával együtt mindig növekedett, születés utáni negyedi hónapban állt meg a növekedése, aztán elnőtte. Egészséges, okos, 5 éves nagyfiú már.
2016. júl. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Csak a jobb oldalon volt.
2016. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Es milyen gyakran mentetek vizsgalatra/uh-ra?
2016. júl. 11. 20:43
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát minket is visszahívtak 4 hét múlva 26.héten talált után, addig elvégeztettem a Torchot ami negatív lett minden, 30. héten még jelen volt, aztán 36. héten már teljesen visszahúzódott mint mondtam 5-6 mm-re.
2016. júl. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Negyedik vagyok. A kimondottan ezt néző UH-ra három hetente jártam.
2016. júl. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek! Orulok, hogy senkinel nem lett ebbol problema.
2016. júl. 12. 07:35
 10/19 anonim válasza:
Sziasztok, nekünk most 18heten mertek 8,8at de csak az egyik kamrában,ahol egyébként jó a véráramlás,a másik kamra tök rendben van. Minden más mérwte egészséges a babának,integrált tesztem negatív. A doki nagyon nyugtatgatott,higy nem valószínű a kromoszóma rendellenesség, de genetikushoz elkuldott. A helyzethez keoest mar lenyugodtam,ez a harmaduk babánk,z elso kettovel minden ok vokt. Azt kerdrznem azoktol akiknek visszahúzódott,h tettetek-e érte valamit. Természetesen csak pozitív gondolkodás félére gondolok
2016. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!