Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes kismama vagyok...

13 hetes kismama vagyok apránként elkezdhetek vásárolni?

Figyelt kérdés
A genetikai ultrahang tökéletes volt, a kombinált teszt is tökéletes lett. Apránként szeretnék elkezdeni vásárolni. Azért gondoltam erre, mert költözés elött állunk ami nem egy kis kiadás. Szerintetek?
2016. júl. 12. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Miért ne kezdhetnél?

Ne aggódj, minden rendben lesz. Én egyébként sem hiszek a babonákban, az ilyenekben meg pláne nem!

Boldog babavárást és kellemes vásárolgatást! :)

2016. júl. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Én ma megyek a 12. heti vizsgálatra és ugyanezek a gondolatok keringenek a fejemben :)
2016. júl. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves második! a szívhang hallgatás után ez lesz a második legszebb élmény az elején :) Itt már olyan kis babás :)
2016. júl. 12. 12:02
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy szeretnéd és párod is,akkor miért ne?Nem kell indig arra gondolni,hogy baj lesz. Viszont ha költözés előtt álltok,akkor szerintem kényelmesebb lenne már az új helyre vásárolni,ne kelljen még ezeket is át cipelni.Főleg ha pl a nemét se tudjátok még,elég kevés uniszex cucc van a boltokban.

Én 27 hetes vagyok,augusztus elején a 30-31.héten minden meglesz már,akkor hozzuk el a babacuccokat Pestről és a babakocsi is szerintem akkor lesz megvéve. Minden más megvan már,a kocsit és a ruhák második felét kivéve.

2016. júl. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább költözés után kezdenék el vásárolgatni, hidd el, párszor végigcsináltam, minden doboz számít :)

Ha látsz valami jó akciót, akkor érdemes lehet megvenni. Az enyém késő őszi baba lesz, ezért a ruhák megvételével méq várni fogok szeptemberig. Babakocsit már pár hete nézegetünk. Sok dolgot kaptunk rokonoktól is.

2016. júl. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor.kezdesz el vásárolni a saját gyerekednek,amikor akarsz! Akkor is ha az 10 évvel a megszületése előtt van.
2016. júl. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Babakocsi már pár éve megvan illetve rengeteg ruha is (még a tesomról maradt azok anyuéknál vannak. Egy szobából költözünk egy saját lakásba, így sok holmink nincs, 2 szekrény 1 kanapé 1 ágy íróasztal hozzá szék és pár aprósá illetve a ruháink. Ami olyan, hogy kelleni fog azt már ide vesszük meg, mert könnyebb egy fuvarral átvitetni, mint mondjuk több ezret még elkölteni arra, hogy többször szálítsák át. Itt meg van hely. Már a mosógépet is megvettük ingyen szállítás +40% akcóval
2016. júl. 12. 13:06
 8/11 anonim ***** válasza:
23%

Azt csinálsz amit akarsz!

Én csak a 36. hét utàn vettem dolgokat

2016. júl. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan. Én azokra hallgattam akik óva intettek a korai vásárlástól, majd ráérek arra még.

Most vagyok 36 hetes, és van amiket a napokban vennék, ha találnék olyat amit szeretnék, van ami elfogyott pl szép fejvédő, sehol nem kapni azt a mintát.

Van hogy egy akció egy 9 hónap alatt egy boltban csak 1-2x van, és mi pont akkor nem értünk rá.

2016. júl. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 14 hetes kismama vagyok. Nem vagyok babonás de azért még van bennem para nehogy baj legyen... De ilyen kis apró dolgokat már én is szeretnék venni. Pl cumi, cumisüveg, mellszivó, popsitörlő, popsi kenőcs... Ilyesmik... De ezeket a nagyobb dolgokat babakocsi kiságy.. Hordozó... Ezeket később tervezem 22 N 14 hkm
2016. júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!