Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes kismama vagyok...

13 hetes kismama vagyok apránként elkezdhetek vásárolni?

Figyelt kérdés
A genetikai ultrahang tökéletes volt, a kombinált teszt is tökéletes lett. Apránként szeretnék elkezdeni vásárolni. Azért gondoltam erre, mert költözés elött állunk ami nem egy kis kiadás. Szerintetek?
2016. júl. 12. 11:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igen, elkezdhetsz. Ha még nem tudod biztosra hogy fiú vagy lány akkor olyan dolgokat vásárolj mint pl. játék vagy uniszex cuccok. Már én is gondolkozom hogy vásárolnom kéne, csak jelenleg nincs pénzem egyáltalán, de amint lesz szerintem azonnal veszek valamit a babámnak. Csak megmondom őszintén nekem még mindig olyan hihetetlen hogy babát várok, hogy olyan nehéz elkezdeni ezt az egészet, tisztára furcsa nekem és új még! :)


14+2 hkm

2016. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!