Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Kellene egy kis...

Kismamák! Kellene egy kis segítség nem ertem ezt 2 orvos más érték? CI:2110 másik CI:3000 nem mindegy ..

Figyelt kérdés
Fogadott orvosom van , fajt a derekam nagyon bementem a kórházba az orvosom nem volt aznap de mondta menjek be megvizsgálnak fel voltam fázva es a doktornő egy fiatal orvos megvizsgált es szerinte 2110 lett a méhszáj értekem (26 hetesen ) szigorú pihenés magnézium beírta kiskönyvbe, másnap sajtát orvosom megvizsgál változatlan ennyit mondd pihenjek rendben kb 3 het múlva újabb vizsgálat változatlan mondja a kiskonyvembe azt írja 3000 nem ertem ?koszonon szepen a válaszokat csak kiváncsi vagyok ki mit gondol 🙂A
2016. júl. 12. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, én 24 hetesen feküdtem kórházban mert tompa fájdalom mellett Állítólag 2100 lett a méhszáj értékem, utána szigorú fekvésre ítéltek és magnézium. Akkor nagyon letoltak hogy miért egy nap után mentem be és hogy már ez nem lesz jobb... Nagyon Megijedtem mert utána olvastam én is ha már egyszer kinyílt az úgy marad. Jól elkeseredtem és csak feküdtem...Majd 28 hetes controll vizsgálaton azt mondták,hogy nem romlott a helyzet és otthon néztem a leletem már 2000-es volt a méhszáj értékem. Aztán 34 hetesen újabb vizsgálat és hát ideális méhszájat állapított meg az orvosom 3000-es lett 😉 Azóta már 38 hetes vagyok és nem pihenek valami sokat de a Kicsim még jól érzi magát benn.. Remélem nem voltam hosszú... Viszont inkább pihenj én is azt tettem, más választás nincs ha nem akarunk korababát. S fel a fejjel!Boldog babavárást 😉
2016. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy nem " elírta" ?teljesen le döbbentem, sokat pihenek azóta is persze a lényeg higy minél tovabb bent maradjon.köszönöm szépen hogy válaszoltál 🙂
2016. júl. 12. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Szetintem 2110es értékkel befektettek volna.Az már nem túl jó 26 hetesen. A 3000 viszont teljesen zárt. A dokidtól rákérdeztél hogy akkor tuti hogy zárva vagy e? A fiatal dokinő akkor elírhatta vagy nem tudom...ha a dokid meg zártnak látta.
2016. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából az orvosom nem mondd semmit csak hogy változatlan en meg nem akartam okoskodni de legközelebb rákérdezek!
2016. júl. 13. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!