Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor látszott először...

Kinek mikor látszott először a petezsák?

Figyelt kérdés
Elmeletileg 5 hetes és 1 napos vagyok ma a görbém alapján (+az együttlétek alapján) és ma voltam hüvelyi ultrahangon és még semmi nem látszott. Kicsit ideges vagyok

2016. júl. 13. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
4+6 hetesen.
2016. júl. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hány napos a ciklusod? Tudod mikor volt ovud? Úgy értem vezetted a hődet vagy ovuteszteltél? Pozitív HCG teszted mikor volt?


Általában ilyenkor annyi a "gond", hogy később fogant és a valódi kor nem egyezik azzal, amennyi menzesz szerint lenne pl hosszú ciklusnál vagy későbbi peteérésnél.

2016. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen vezetek görbét [link]
2016. júl. 13. 20:18
 4/9 anonim ***** válasza:
5+3 hetesen voltam. Csak hasi UH-t csinált egy SZTK-s flegma doki, 8,2 mm-es petezsákot írt a papíromra.
2016. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek baj hogy nekem még nem láttak semmit?
2016. júl. 13. 21:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki, hogy ha két nappal korábban mentem volna, semmit nem látott volna.


Ne aggódj, mert ezt az időt te saccoltad be. A baba simán foganhatott később. Az én esetem a jó példa: ha a menstruáció utáni szokásos peteérési időszakot számolom, akkor a baba 3 azaz HÁROM HÉTTEL idősebb kellett volna legyen. Ezért is mentem dokihoz néhány teszt után, mert simán lehettem volna hét hetes is a kis maszat. Éppcsak látta a petezsákot, és végül a baba korát abból határozta meg, így lett a 4+6. Szóval ne aggódj.

2016. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyálkahártya vastagságot mondott, vagy felritkulást látott?

Gondolom, visszahívott 1-2 hét múlva, akkor már simán látható lesz, ne aggódj.

Én ezért nem megyek csak a 8. héten, mert ez a fajta para nagyon nem hiányzik :)

Persze, ha bármi gond lenne, vérzés, barnázás vagy ilyenek, akkor doki.

2016. júl. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Volt barnazásom pecsetelésem de a wc papírnál nem jutott messzebb. Hiába rohantam miatta az ügyeletre az eg vilagon semmit nem csinaltak velem pedig azóta már 4 orvos látott... szóval akinek még uhn nem látják a terhesseget csak a teszt es a beta hcg pozitiv es barnagik rohadtul feleslegesen megy vele orvoshoz... a mehnyalkahartyam alakulasa a kovetkezo volt: penteken 10 mm ez utáni vizshalat utan kezdtem barnazni verezgetni (de ismet megjegyzem hogy a beteten semmi nem volt) aztan vasarnap ugyeleten mar 11 mm volt majd szerdán már 15 mm. Felritkulast nem mondott a doki de attol meg lehetett csak k*****a lesz*rta hogy mit kerdezek meg azt is lesz*rta hogy fajdalmas volt az uh is. A barnazas mar majdnem elmult mar alig van. Voltam ma hcg kontrollon holnapra lesz eredmeny az vizvalaszto lesz. Ha emelkedik tuti nem megyek jovohet vegeig uhra
2016. júl. 14. 13:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Drukkolok, majd írj, mi lett.

A barnázás önmagában nem gond, nekem is volt. Teszteltem a nemvárt előtt két nappal pozit, aztán a nemvárt napján barnázás... Azóta semmi.

Emeltem a C vitaminon, meg iszom továbbra is a palástfű teát, az segít a terhességet megtartani.

A tesztjeim folyamatosan erősödtek, úgyhogy egyelőre nem aggódom :))

2016. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!