Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti nem féltek, hogy milyen...

Ti nem féltek, hogy milyen lesz a babával? 35hkm

Figyelt kérdés

Eddig nem féltem, hanem nagyon vártam már, hogy végre eljussak idáig, amikor már csak pár hét van, és végre megszülessen a fiunk, de most, hogy itt vagyok, annyira félek. Félek, hogy mi lesz, jó anya leszek-e, a párom milyen lesz apaként, hogyan fogom bírni az éjszakázást, mi lesz ha a fiam utálni fog mert rossz anya leszek,mi lesz ha valami baja esik, mi lesz ha nem fogom bírni. Olyan furcsa belegondolni, hogy nemsokára itt lesz ez a teljesen új, pici kis ember, akire nekem kell majd vigyázni életem végéig. Egy pici kis magatehetetlen ember, aki teljesen tőlem függ, és ha valamit elrontok, akkor az neki lesz rossz. Mi van ha mégsem vagyok anyának való...

Ti is éreztetek hasonlóan? Elmúlt, amikor megszületett a baba vagy csak egyre nagyobb lett a félelem?

35hkm


2016. júl. 14. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Én még ugyan messzebb vagyok a szüléstől de én is ugyanígy érzek mint te. De szerintem minden jön majd magától. :)

Ha szeretni fogod akkor minden menni fog, fontos szerintem hogy kötődj hozzá. Én már most is úgy érzem nagyon szeretem őt és kötődöm hozzá és féltem őt nagyon!! Már most! Mert ő az enyém, csak az enyém és a férjemé! Amúgy én annyira nem vagyok oda a gyerekekért, de ő a sajátom és ez egészen más!


14+4 hkm

2016. júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szinte minden kismama úgy gondolkodik mint te. a legtöbb dolog jön magától. akkor és ott nem fogsz töprengeni csak teszed a dolgod. és ha azon túl vagy akkor máson aggódsz..! mindig lesz min agyalni..
2016. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ezek járnak a fejemben, szerintem ez tök természetes. Azonban én nem aggódva, vagy félve tekintek a jövőbe, csak simán átgondolom, amiket te is írsz. Számomra is fura, hogy kész a babaszoba, és egyiknapról a másikra lesz lakója, 3-an leszünk a lakásban, és minden róla fog szólni. De ez tök jó, és nem félek előre, sőt szoktam is mondogatni neki, hogy majd segítsen, hogy rátaláljak arra, ami neki is jó.

Jó anya mindenki aki szeret és gondoskodik, utálni kamaszkorában 1-2x biztos fog, elrontani meg mindenki elront dolgokat, de tanulási folyamat is egyben, nem lehet mindenki Vekerdi, de ha megkérdeznénk őt, tuti azt mondaná, hogy ő is másképp csinálna már dolgokat.


Szóval szerintem ne parázz, ezek teljesen normális gondolatok, csak félelmet ne társíts mellé.

2016. júl. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 31 hétbe lépek,d e nekem is ezek járnak a fejemben,de ilyenkor azt mondom magamnak,hogy senki se születik úgy,h mindent tud,hibázás is hozzátartozik mert most tanulunk egy új dolgot.
2016. júl. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!