Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetesen egy gombostűfejnyi...

21 hetesen egy gombostűfejnyi vérzés -aggódjak?

Figyelt kérdés
Amikor megtöröltem, ennyi volt a papíron. Dolgozom, nem tudok sajnos most orvoshoz rohanni. Túlaggódom? Amúgy is ideges voltam ma a munkahelyi dolgok miatt, lehet ez attól? A babát ugyanúgy érzem mocorogni.

2016. júl. 13. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy idegesítsd halálra magad, de én megnyugtatásul max. ügyeletre bemennék! Ott kötelesek megnézni!
2016. júl. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. Én is mennék munka után az ügyeletre.
2016. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem aggódod túl, mindenképpen nézesd meg magad még ma!
2016. júl. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A vérzést terhesen nem lehet túlaggódni! Munka után menj az ügyeletre.

Megnyugtatàsul: nekem volt ilyen a fiammal a huszon valahanyadik héten, sőt, elég sok vér volt. De nem volt baj, a méhszájból jött a vér. Időre, egészségesen született.

2016. júl. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy benne, hogy a hüvelyedből jött, akkor menj orvoshoz. De lehet csak a bőröd sérült meg pl. szőrtelenítésnél vagy fertőzés miatt, győződj meg róla. Ha fertőtés akkor is menj dokihoz.
2016. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem munka után menj be a kórházba vagy beszélj az orvosoddal, a vérzést mindig komolyan kell venni!
2016. júl. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindenféleképpen be kell menni az ügyeletre, vagy legalábbis hívd fel az orvosodhoz, ő mindenképp meg fog nyugtatni.

És ahogy előttem írták a vérzés sohasem normális!!!

De ne idegeskedj tovább!

25 hkm

2016. júl. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Velem is most pont ez történt az előbb, én 14 és fél hetes vagyok és nagyon megijedtem!

Előzmények: hogy sok mindent csináltam ma és nagyon elfáradtam. Lehet hogy ezért történt?

Én nem tudok semmit csinálni még telefonálni sem tudok csak a férjemnek tudtam visszahivót küldeni de ő meg nem elérhető! Most pihenek és bizom benne, hogy nem lesz semmi baj mert ha nekem most nem maradna meg a baba akkor nekem végem van mivel előtte nagyon zűrös életem volt és nem élném túl az biztos. :((( nekem ez a baba az egyedüli reménységem hogy legyen valami értelme az életemnek! :((((

2016. júl. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!


Még egyszer megnéztem magamat és rájöttem hogy én a szőrtelenítéssel sértettem meg magamat mert akkor is véreztem amikor szőrtelenítettem és most látom hogy van ott egy kis sérülésem kívül, na nekem ettől volt a vércseppem a wc papíron. :)) Egy kő esett le a szívemről, húú de megijedtem!! Most megnyugodtam, de hülye vagyok. :))

2016. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!