Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti pontosan hogyan tudnátok...

Ti pontosan hogyan tudnátok leírni az első magzatmozgásokat, mit éreztetek?

Figyelt kérdés
Nagyon gyanús nekem hogy már őt érzem. Most lépek a 15. hétbe pár napon belül.
2016. júl. 14. 19:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

16 hetesen éreztem először. Leginkább ilyen idegrángáshoz tudnám hasonlítani,mint amikor valamim elkezd rángatózni :) furcsán hangzik,de máshogy nem tudom leírni :)

38+6hkm

2016. júl. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Kedves első!


És amikor érezted ezt a "rángatózást" folyamatosan érezted akkor?

2016. júl. 14. 20:22
 3/20 A kérdező kommentje:
Én is ilyet érzek. Amikor ülök az ágyon vagy fekszem. Ilyenkor amikor érzem akkor ez folyamatos. De van amikor nyugi van. De amikor érzem akkor nem csak pár pillanat, hanem folyamatos. Lüktetésnek is lehet mondani és az az igazság hogy ilyenkor egy kicsit látszik is hogy mozog a hasam, tényleg nagyon figyelni kell, de látszik.
2016. júl. 14. 20:25
 4/20 anonim ***** válasza:
Olyan mint egy erősebb bélmozgás, mondjuk mint amikor a szelek cikáznak a beleidben.
2016. júl. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nagyon az elején csak naponta 1-2x éreztem,amikor pl. pihentem. Egy kis ideig eltartott,de nem mondanám, hogy percekig, inkább csak folyamatos rángás fél percig,egy percig. Aztán volt szünet,megint kicsit éreztem,utána mindig gyakrabban :) remélem valamennyire sikerült érthetően leírnom :)

1-es voltam

2016. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Én több mint 1 percig érzem. És nekem azért furcsa mert pár napja is volt ilyen de akkor nem éreztem még ennyire, most meg már azért gyanús mert erősebben érzem meg gyakrabban is.


De még mindig bizonytalan vagyok.

2016. júl. 14. 20:35
 7/20 anonim ***** válasza:
Szintén mint az első válaszoló. 😊 16 hetesen, izomrangashoz hasonló érzés. Éppen töröltem az ulogarniturank tamlajat. 😊
2016. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a babád érzed :) fura érzés,majd pár hét múlva már egyértelmű mozgásokat fogsz érezni :) nekem már olyan kicsi helye van szegénynek,hogy mindig kinyomja magát valahol,néha kicsit kellemetlen,elég erősen mocorog,de nagyon jó érzés :)

#1

2016. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Majd később is fogok írni ide, hogy mit érzek, hogy valóban őt szoktam-e érezni, de szerintem több mint valószínű. És nekem ez annyira hihetetlen és furcsa. Első baba.
2016. júl. 14. 21:40
 10/20 anonim ***** válasza:
Én is bélmozgáshoz hasonlítanám,mikor nagyon sok jön ki és megkönyebbül a pocid.bocsi h ilyen undin fejeztem ki magam de szerintem erre hasonlít.
2016. júl. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!