Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti pontosan hogyan tudnátok...

Ti pontosan hogyan tudnátok leírni az első magzatmozgásokat, mit éreztetek?

Figyelt kérdés
Nagyon gyanús nekem hogy már őt érzem. Most lépek a 15. hétbe pár napon belül.
2016. júl. 14. 19:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
16. héten azt hittem, hogy egy kis ideg ráng a bőrömben, de a baba volt :)
2016. júl. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Na akkor tuti őt érzem, mert én is igy érzem, mintha egy kis ideg rángana belül. :)) Tudtam hogy ő az. :))
2016. júl. 15. 09:26
 13/20 anonim ***** válasza:
A leges-legelső az egy néhány pillanatig tartó kis csiklandozás volt belülről a 16. héten. Mire észbe kaptam,h mi lehetett addigra el is múlt és csak hetek múlva jelentkezett rendszeres "kósza puki szaladgál a beleimben" érzéssel :)
2016. júl. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
És merre érzitek? 15 hetes multam en is, es ereztem mar ilyet parszor, de talán tulsagosan fent vagy oldalt éreztem. Vagy nem is tudom.
2016. júl. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köldököm alatt van, de hogy mennyivel pontosan azt nem tudom megmondani, nem csak egy kis terület az biztos, de az a fura, hogy ahogy lüktet ott belül, tehát mozog a babám még a hasam is mozog picit kívül ugyanúgy. Persze nem mindig látszik, de szó szerint lüktet és érzem hogy mozgás van odabent. :) Nagyon jó érzés!
2016. júl. 15. 14:19
 16/20 A kérdező kommentje:

Na most már a férjem is észrevette! :)

Örülök, hogy ilyen korán!

2016. júl. 15. 15:23
 17/20 anonim ***** válasza:

21 hetesen kezdtem érezni.

Sokan osszekeverik. A bőr is kitüremkedik fél centire, ahol rúg.

Akik sokadszor terhesek ők érzik ilyen korán általában.

Főleg fekve lehet érezni. Amúgy mintha beutnem a kezem érzés csak fájdalom nélkül maga a nyomás 1 másodpercre ritkán vagy sűrűn

2016. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Melody0529 ***** válasza:

13. héten járok első babával :)

Én még nem éreztem semmit, nyilván, még nagyon korai, de rendkívül kíváncsi vagyok, milyen is lesz :D

Attól félek, hogy nem fogom észrevenni, de ezek szerint, akkor azért nem olyan, hogy ne vegyem előbb-utóbb észre :)

2016. júl. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Észre fogod venni csak először még nem leszel biztos benne. Ez nálam is így volt.


Utána kiderült hogy nálam már egyszer bejelentkezett a 12. hét körül egy kis időre egyszer lefekvésnél. Ez utólag ugrott be.

Amikor feltettem ezt a kérdést akkor meg már kezdtem gyanakodni.

Na most meg aztán biztos vagyok benne, mert az érzés most is megvan és elég sűrűn. :)


Én most már a nagyobb mozgásait várom ami még egyértelműbb lesz! :)

2016. júl. 21. 10:47
 20/20 A kérdező kommentje:

Ezt nem hiszem el!! :))

Az előbb a bal oldalamon egy kisebb rúgást éreztem ami látszott kívülről is. Ez is ő volt már?? Akkor nekem nagyon erős babám lesz! Nem tudom mi más lett volna, de annyira egyértelmű volt!

Most lépek a 16. hétbe amúgy mindjárt.

2016. júl. 21. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!